Yamaha XT 660 R (2008)

Vlastník Alfonc
Vloženo 12.3.2020
Aktualizováno 29.4.2020

Vloženo: 19.03.2020, Uskutečněno: 18.03.2020, Zhlédnuto: 33x

Po svedení výfuků nahoru, jsem musel dát jiný kryt motoru. Ten původní je pro svody spodem, takže jsem se hluboce zamyslel a vymyslel jsem, že když už se dole nepletou svody, měl by tam jít přeci kryt ze sesterské Ténéré 660. Opět jsem využil kamaráda, který je šikovný konstruktér, je doma vybaven všemi potřebnými stroji, nástroji a přístroji a navíc má doma Ténéré, takže umí během chvilky vyrobit potřebný kryt na Ténéré. Jeden mi tedy vypálil a se slovy "to zkus, no" mi ho zapůjčil.

Doma jsem se na to vrhl s vidinou snadné montáže. Chyba lávky! Předek celkem OK. Na držácích jsem jen lehce upravil díry a dobrý. Ale vzadu to tedy rozhodně stejné s Tenerkou není! Takže jsem musel odvrtat přinýtované držáky, měřit, vymýšlet, vrtat, brousit, vztek se, nadávat,... ale se soumrakem tam ten plech už celkem seděl

Takže už asi nemám jinou možnost, než se opět vydat za kamarádem, poděkovat a ten kryt zaplatit

Radus88 (8) napsal 19.03.2020 v 11:30

vypadá to fakt dobře to terenu super věc

1 reakce

Alfonc
Alfonc 19.03.2020 v 13:23

Díky, taky se mi líbí

• Zhodnocení

Trošku předčasně, ale je tu finále. Po úpravách, které musím zhodnotit jako velmi zdařilé, jsem na XT něco málo najezdil a popravdě více mimo asfalt než na asfaltu samotném. Motorkou jsem byl mile překvapen, protože to,

Typ: Reportáž
    Vloženo: 29.04.2020
    Uskutečněno: 28.04.2020
  • XT na motokrosové trati

Dnes jsem se konečně dostal na chvilku do stupaček a projel si párkrát naší oblíbenou tréninkovou krosovou trať. Vzal jsem si jen helmu, boty a rukavice, protože jsem si šel jen tak zakroužit, tak se nebudu přeci soukat

Typ: Reportáž
    Vloženo: 19.03.2020
    Uskutečněno: 19.03.2020
  • Ladění DB killeru

Dnešek se nesl ve znamení ladění ticha nainstalované sestavy Dominátor exhaust. Protože nelze objednat nic jiného, nežli medium DB killer, musel jsem si poradit domácími možnostmi. K mému velkému štěstí je mým sousedem v

Vloženo: 16.03.2020
    Uskutečněno: 16.03.2020