Yamaha XT 660 R (2008)

Aktualizováno 29.4.2020

Deník motorky
Nalezeno 6 záznamů

• Zhodnocení

Trošku předčasně, ale je tu finále. Po úpravách, které musím zhodnotit jako velmi zdařilé, jsem na XT něco málo najezdil a popravdě více mimo asfalt než na asfaltu samotném. Motorkou jsem byl mile překvapen, protože to,

Vloženo: 29.04.2020
    Uskutečněno: 28.04.2020
  • XT na motokrosové trati

Dnes jsem se konečně dostal na chvilku do stupaček a projel si párkrát naší oblíbenou tréninkovou krosovou trať. Vzal jsem si jen helmu, boty a rukavice, protože jsem si šel jen tak zakroužit, tak se nebudu přeci soukat

Vloženo: 19.03.2020
    Uskutečněno: 19.03.2020
  • Kryt motoru

Po svedení výfuků nahoru, jsem musel dát jiný kryt motoru. Ten původní je pro svody spodem, takže jsem se hluboce zamyslel a vymyslel jsem, že když už se dole nepletou svody, měl by tam jít přeci kryt ze sesterské Ténéré

Vloženo: 19.03.2020
    Uskutečněno: 18.03.2020
  • Ladění DB killeru

Dnešek se nesl ve znamení ladění ticha nainstalované sestavy Dominátor exhaust. Protože nelze objednat nic jiného, nežli medium DB killer, musel jsem si poradit domácími možnostmi. K mému velkému štěstí je mým sousedem v

Vloženo: 16.03.2020
    Uskutečněno: 16.03.2020
  • xt660r vedle Ténéré 700

Můj nejmilejší soused si splnil sen a pořídil si fungl nágl epes rádes paparádní Yamahu Ténéré 700 :-) Takže jsme hned museli porovnat, prozatím alespoň vizuálně. Mno...je to tak, že moje XT je proti T7 takové miminko...

Vloženo: 17.03.2020
    Uskutečněno: 11.03.2020
  • První jízda

Po týdnu vlastnictví ikstéčka, se venku udělalo přijatelno, tedy alespoň na poměry začátku února. Proto jsem neodolal a vyrazil jsem na krátkou testovací jízdu. Nenajel jsem extra moc a navštívil známá místa, která mám p

Vloženo: 17.03.2020
    Uskutečněno: 09.02.2020