Yamaha XJR 1300 (1999)

Vlastník __RomFox__
Vloženo 9.3.2020
Aktualizováno 21.10.2020

Motorka tak nějak k mým přibývajícím šedinám :)
Měl jsem jasno již dávno a nehodlám to měnit. Originál stav bez nějakých hloupostí.

První dojmy - Měl jsem Kawasaki ZR 7, tak nějaká výrazná změna to pro mne nebyla. XJR se ale daleko lépe vodí do zatáček. Hmotnost při jízdě není znát a jízdní projev mi naopak přijde klidnější. Pancéřové hadice nejsou na škodu a málem jsem si poprvé rozbil hubu. U ZR 7 jsem je neměl :)

Doplňky na motorce - Doplněn pouze spínač výstražných světel, úpravou přes diody. Upgrade a přešití sedla na gelové podle mého návrhu za 5.000,-- penízků. (Tzn. žádný již hotový potah, jako to dělají běžně ostatní, kdy tam nacpou pouze novou výplň). Šikovní kluci z Ostravské firmy http://brasnar-vikar.cz/

Je to motorka na pohodu. Na přesuny po dálnicích to moc není. Je to holt naháč a nad 130 km/h je to už při delší jízdě docela nepříjemně znát. Přesto se s ní nebojím cestovat i někam dále. K Baltu na Hel a zpět to bylo docela v pohodě. Takže i velké dálky zvládá naprosto skvěle s příjemným posezením. Jednoduchý, předvídatelný motor, žádné elektronické záludnosti. Nejlépe se s ní cítím na okreskách při jednodenních vyjížďkách. Spotřebu nějak neřeším. Když se za to potáhne, tak si samozřejmě i vezme.

Králík77
Králík77 napsal 18.03.20 v 19:11 10b.

Prostě xjr

bratránek
bratránek napsal 10.03.20 v 16:40 10b.

vwlasta
vwlasta napsal 09.03.20 v 22:29 10b.

Pěkné strojek

R8man
R8man napsal 09.03.20 v 19:18 10b.

Krasavice

Čadil
Čadil napsal 09.03.20 v 18:54 10b.

sakra,ta je dobrá