BMW F 650 GS (2001)

Vlastník Josha
Vloženo 8.3.2020
Aktualizováno 8.3.2020

Kvalitní posez a příjemná jízda s perfektním rozhledem. Vypadá jako pořádná motorka na cestování.

Motorka koupena od FIRMA:Kurt Lindner - Moto Quad Centrum ( - Naprosto profesionální přístup a ochota. Mám od p. Lindnera již druhý motocykl a jsem velice spokojen.

Honda CMX500 Rebel: Velké pořizovací náklady

První dojmy - Líbilo se mi že i téměř po dvaceti letech a po 77tis. najetých kilometrech, vypadá téměř jako nová. Naprosto mě uchvátil mohutný zvuk který se linul z výfuku. A přitom motor jde krásně tiše bez jakéhokoliv klapání, cvakání nebo drnčení. Perfektní akcelerace a jízda byla pohodlná jak v "gauči" ihned po pár metrech sem věděl že je to ta pravá na vyjížďky s mojí ženou po krásách naši vlasti a okolních států.

Doplňky na motorce - Tank box, kufr, vyhřívané rukojeti.

BMW GS je moje vysněná motorka již od mládí. Líbí se mi jak jede komfortně i po ne moc dobrém povrchu. Jízda je klidná a motorka se perfektně ovládá. Jedinou nevýhodou je že je motorka dost těžká a tak se musí počítat s delší brzdnou drahou. Navíc mě dost překvapila o dost delší brzdná dráha , protože jsem nebyl zvyklí na ABS. Je to nevýhoda i v terénu, když je třeba zastavit na místě. Tak motorka brzdí postupně. Také jsem jel ve dvou kilometr z prudšího kopce v terénu a povedlo se mi uvařit brzdovou kapalinu v zadní brzdě. Ale jinak je motorka naprosto úžasná i manželka jako spolujezdec je nadšená. Sedlo je široké a pohodlné, i po delší cestě. Nejvíc jsme s ženou najeli za jeden den 340Km a bylo to v pohodě. Úplně nejradši jezdíme po menších silničkách s hodně zatáčkami. Na motorce jsem najezdil přes tři tisíce kilometrů za 3.měsíce a jsem děsně moc spokojen.

Donald
Donald napsal 10.01.21 v 16:44 10b.

Teď jsem pořídil podobnou a mohu chválu jen potvrdit.