Suzuki M1800 IntruderR (2008)

Vlastník rici07
Vloženo 8.3.2020
Aktualizováno 27.5.2020

Velká síla, pěkné křivky, brutální zadní kolo. Prostě povedený stroj od suzuki.

Motorka koupena od FIRMA:MOTOBOOM (České Budějovice 3) - A ještě poděkování MOTOBOONU za skvělý přístup. Díky.

První dojmy - Dojmy z jízdy? Moc jsem toho ještě nenajezdil, jenom tak kolem komína, ale co se týče pohodlnosti tak nějaká delší trasa asi nebude problém. A pocit z jízdy je prostě supr.

Doplňky na motorce - Tak nějaký čas uplynul a cosi už přibylo, opěrka ,padáky, držáky brašen a samozřejmě brašny. Sice není doplňků konec, ale pořád je co vylepšovat.

Zdravím všechny motorkáře.
Tak jsem se rozhodl tady něco napsat k mé už čtvrté motorce. Proč čtvrtá, prostě změna je život. No, ale už konkrétně. Motorku jsem M109R CUSTOM, jsem si nechal přivézt od Motoboom. Po zhlédnutí fotek, prostě mi padla do oka, jak říká moje Liduška musí to být láska na první pohled. No a teď už fakt konec keců a přejdu k hodnocení. Brutální síla, jak vždy říkám obsah ničím nenahradíš. Na hmotnost 345Kg je nadmíru dobře ovladatelná, no na místě už je to horší, ale většinou jezdíme a netlačíme. První svezení respekt i když už mám něco za sebou, ale po chvilce jízdy jsem to měl v ruce. Jelikož jsem motorku koupil 11.10.2019 tak k jízdním vlastnostem napíšu něco víc později. Co bych ještě napsal, brzdy, brzdí nadmíru dobře a prudké zabrždění je docela mazec.
PS: Opěrka už je doma + padáky, no a další věci přijdou postupně, no prostě jak říká moje žena, svět se netočí jen kolem motorky.

Tak něco k těm jízdním vlastnostem jak už jsem psal ze začátku respekt. Ale stačilo hodně málo a jízda byla hrou doslova. Prostě paráda jak na kochačku, tak se dá i dost zabrat. Ovladatelnost na váhu moto je vynikající proti VTX 1300 je to prostě hra.

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:23 10b.

Nádhera

marcel666vtr
marcel666vtr napsal 11.08.20 v 15:05 10b.

gratulace k novému stroji,at' slouží

shumi-p
shumi-p napsal 08.08.20 v 01:51 10b.

TF88
TF88 napsal 21.03.20 v 07:38 10b.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 13.03.20 v 23:04 10b.

Bombovní strojovna gratulejšn.