KTM LC4 640 (2001)

Vlastník cap
Vloženo 23.3.2004
Aktualizováno 10.2.2008

Je to spolehlivé a silné enduro,jezdím na něm už čtvrtou sezonu a nedám na něj dopustit. EXC to sice není,ale dostanu se s tím všude a od miulého roku se učím jezdit na motárdech a je to docela mazec

Cesty: Převážně kolem komína, na krosovejch kolech Orlík, Brdy a sem tam mě kamarádi vytáhnou někam dál. A motárdy? Tak to hlavně střední a jižní Čechy.
Za ty čtyři roky jsem najezdil přes 10000Km a to hlavně v terénu. Dvě větší závady mě potkaly a to vysypané ložisko v převodovce a voda v oleji. Ložisko se mi podařilo vyndat bez půlení motoru a "stačilo" sundat spojkové víko, spojku a dostat ven to špatné ložisko, to byl asi ten největší problém.
U druhé závady se voda do oleje dostala přes gufero na vodní pumě, která je poháněná od vačky. Pohonná osička byla taky pěkně vyžraná a byla potřeba výměna zmiňovaného gufera, osičky a ložisek.
To byly jediné vážnější závady, které jsem měl, jinak dělám pravidelnou údržbu, výměnu oleje, filtru a věcí, které se mi podaří urvat při nějakém nedobrovolném odložení

Bmwárka650

smazany28092
smazany28092 napsal 26.10.06 v 22:29

je to bomba<br />

napsal 30.06.04 v 07:56

souhlas s Flarym. Ostatně to platí pro všechny LC4 :o))

napsal 21.06.04 v 13:03

fuj to je ale oskliva motorka ))))