Triumph Tiger 800 XC (2014)

Vlastník mecof
Vloženo 1.3.2020
Aktualizováno 1.3.2020

Motorka,která mě zaujala na první pohled,pak jsem ji začal řešit technicky a tak...
Za dva měsíce byla doma,hledal jsem tuto barevnou kombinaci.

Motorka koupena od Soukromá osoba

Triumph Tiger 1200 XC: důvod neuveden
BMW F 800 GS Adventure: důvod neuveden

První dojmy - Motorku jsem koupil v prosinci,takže zatím najeto jen 700 km.Ale i to málo napovídá ,že jsem vybral dobře.Dobře ovladatelná,pohodlná ,a hlavně se dá jet svižně

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil všem jak na cestování,tak na každodenní ježdění do práce.Je to zkrátka univerzální stroj pro každý den...

Doplňky na motorce - Vyšší plexi,padáky ,gripy Oxford,zvedlá řidítka,kufry Kappa

Jak jsem již uvedl,zatím mám málo najeto,takže na nějaké detailnější zkušenosti to není.Vždy jsem měl silniční motorky-Kawasaki 750s, Suzuki GSXR 1000 atp.
Nějak přirozenou cesto došlo k tomu ,že mě silnice přestala bavit.Pořídil jsem si Aprilii pegaso trail.,rázem jsem se ocitl v jiném světě.Polní cesty,okolo lesa,prostě všude kde jsem chtěl.Paráda Jenže se mnou ,ku mé radosti,začala jezdit manželka a pro dva byla slabá,
Koupil jsem Tigra,Motorka je vyšší,hodně pohodlná a jede.Motor se dá přirovnat výkonově k silničce,ale pořád zůstává endurem.Je dobře ovladatelná,krásně jde do zatáček,Podvozek zatím nemám otestovaný,je bláto,ale hrozně se těším,až vyrazím mimo cestu,Brzdy se mi zdají trošku slabší,ale stačí.Motorka je větší než Aprilia,takže spolujezdec má dost místa,ani oněm nevím.
Potřebu,poruchy atd zatím nemůžu komentovat,ale později určitě doplním
Jediné co mi zatím vadí je to,že vyhřívané gripy jsou trošku většího průměru a v zimních rukavicích je neobchytnu jak bych si představoval,Ale to je maličkost,zvyknu si,

Pedl
Pedl napsal 03.05.21 v 20:33 10b.

Pěkné barvy

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 03.03.20 v 17:05 10b.

fufal1
fufal1 napsal 02.03.20 v 21:18 10b.

Super volba, taky jsem přesedlal na Tigra
Můžu se zeptat jak jsou velké oba boční kufry? Dík za info Jasných 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.03.20 v 19:47 10b.

Hezká barevná kombinace. At' ti dělá radost.

Čadil
Čadil napsal 01.03.20 v 18:54 10b.

ZDRAVÍM OLŠANY,PARÁDNÍ STROJ