Husqvarna 701 Supermoto (2019)

Vlastník Brabyy
Vloženo 29.2.2020
Aktualizováno 9.9.2021

Nemám co bych k tomu řekl , splňuje vše co jsem chtěl :D

Motorka koupena od FIRMA:Dypree s.r.o. (Slavkov u Brna) - Vstřícní , ochotní , se vším poradili pomohli , za mě super a mají opravdu luxusní showroom.

První dojmy - Neskutečně živá a dravá motorka , v zatáčkách fenomenální a na rovinkách plně dostačující , je to motorka do zatáček.

Motorku bych doporučil pro - Motorka je vhodná pro všechny blázny co jim koluje benzin v krvi.

Doplňky na motorce - Kompletní výfuk Leo Vince, bástry Acerbis, zalamovací prodlužovací páčky M-style homologované designové zrcátka , padáky v osách kol, CNC doplňky, atd. atd,

Tahle motorka je můj splněný sen. Když se naskytla koupě neváhal jsem ani vteřinu. Motorku jsem kupoval v létě 2019. Do konce sezony jsem najezdil 3600km a musím říct že jsem velmi spokojen. Je lehká obratná a výkonná. Plně dostačující na jakékoli ježdění. V zatáčkách je jako ryba ve vodě, ale v letních dnech ve městě když se často stojí na semaforech je jako topení , ale vylítne za město a je to prostě luxus.
Na delší trasy to ze začátku moc není ale po čase si prdel zvykne a dá se jet i dál než kolem komína :D.

KAWAHAB
KAWAHAB napsal 11.09.21 v 23:31

PECKA

Tuji
Tuji napsal 07.03.20 v 21:05 10b.

Myslim, že to je hodně dobrá volba. Sedačka nic extra na celý den nebude, ale po ježdění na enduru by tohle bylo luxusní sezení

vapenna
vapenna napsal 01.03.20 v 09:58 10b.

PSanec
PSanec napsal 29.02.20 v 20:45 10b.

Pro mladýho motorkáře idealní stroj na blbnutí a pro nás starý .HD.Přeji mnoho adrenalinových km po zadním. Mimochodem moc pěknej szroj.