Honda XL 1000V Varadero (2008)

Vlastník Mr_Chief
Vloženo 27.2.2020
Aktualizováno 8.5.2020

Varadero je pěkná poctivá a spolehlivá motorka, kde ještě není až tak moc elektroniky.

Motorka koupena od Raduna_50 (Česká Lípa) - Raduna_50 je pohodovej borec!

Suzuki DL 1000 V-Strom: V-Strom byl jako možný kandidát, ale po svezení na Varanovi už ani nedošlo na zkoušku V-Stroma, proto nemůžu posoudit jaký je.

První dojmy - Varan byl jasná volba hned jak jsem na něj sedl, padl mě krásně do ruky, hned od prvních metrů jsem se na něm cítil jistě...možná až moc :-)..., krásně žehlí silnici a i přes svoji váhu a s dobrým obutím si dovedu představit i něco jiného než jen jízdu po asfaltu.

Varadero jsem si vybral celkem náhodou. Nikdy to nebyla pro mě motorka, ze který bych nemohl spát, ale pokukoval jsem po druhém stroji...řeknu to narovinu...po dělníkovi. Chtěl jsem něco, na čem nebude problém zvládat větší i krátké vzdálenosti, co mě bez problému uveze i s nákladem a hlavně bude spolehlivý. Pak jsem se měl možnost svézt právě na Varanovi a po pár metrech bylo jasno. Protože se znám a vím s jakým pocitem jsem z té motorky slézal, tak jsem věděl, že V-Stroma, ani GSo, kteří byli v pořadí, jak je píšu vhodní kandidáti, už zkoušet nebudu...a tím vůbec netrvrdím, že to jsou špatné motorky. Prostě Varan ve mě zanechal nesmazatelnou stopu a pocit, že ho musím mít. Ještě na něm nemám najeto vůbec nic, takže ho nechci ještě hodnotit, první dojmy mám však dobré.

Raduna_50
Raduna_50 napsal 25.03.20 v 09:20

Ať ti slouží a dělá radost jako mně.

JBaxa
JBaxa napsal 05.03.20 v 10:06 10b.

supr stroj

JPechy
JPechy napsal 05.03.20 v 06:12 10b.

JPechy
JPechy napsal 05.03.20 v 06:11

Výborná volba

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.02.20 v 21:41 10b.