Suzuki DL 650 V-Strom (2009)

Vlastník Miky69
Vloženo 27.2.2020
Aktualizováno 6.4.2020

Super pohodlný stroj na cestování dálky,kolem komína a pohodovou jízdu.Velice spolehlivá a cenou přijatelná motorka.Před touhle motorkou jsem vlastnil dvě Hondy VFR.Jedna byla z roku 1997 model 750.Poté jsem měl 800 z roku 2001.Chtělo to z věkem změnu.Tak

První dojmy - Moje první dojmy jsou super.Parádně se motorka ovládá.Na předchozích strojích jsem se více bál.Tohle se řídí samo.Kdo chce levné,krásné Enduro poměr výkon cena,tak běžte do něj.

Motorku bych doporučil pro - Pro každého fandu cestovních endur.A pro prďoli nad padesát let jako já.:)

Doplňky na motorce -

Nikdy jsem na takové mašině neseděl.Jeli jsme pro ní s dlouholetým kámošem do prodejny cca 160 km směr Plzeň obec Klabava a odtamtud jsem na ni jel natvrdo poprvé.Prodejce můžu doporučit.Super přístup a slušný výběr.Je to 10 let stará motorka po prvním majiteli z Itálie.Už, když jsem ji uviděl poprvé stát v prodejně,tak jsem byl unešený.Velikost,barva.Krásné cestovní enduro.Kdo takovou Mášu vlastní,tak ví sám.Kupoval jsem jí konec léta 2019.Najeto před zimou cca 3000km.Letos 2020 dám toho snad víc.Chystám letos namontovat hliníkové kufry.Časem kryt motoru.je tam z výroby plastový.To je na nic.U mě zatím investice jen:ukazatel zař.rychlosti Gipro,Voltmetr s USB a držák mobilu z Číny(kopie RAM MOUNTS).Podle financ postupně doladím vytunim a jinak stačí jen jezdit.

jiřus69
jiřus69 napsal 05.03.20 v 16:54 10b.

Krásná
Jako správný prďola souhlasím

Miky69
Miky69 napsal 03.03.20 v 20:55

Děkuji.

madma
madma napsal 03.03.20 v 20:49 10b.

Krasavice modrá
Ať Ti dělá radost jako mně ta moje

Clint.
Clint. napsal 27.02.20 v 21:43 10b.

Přeji mnoho pohodovych zážitků v sedle tohoto legendárního stroje

Goodji
Goodji napsal 27.02.20 v 17:20 10b.