Yamaha MT-10 (2017)

Vlastník Surge
Vloženo 23.2.2020
Aktualizováno 23.2.2020

Po 14 letech soužití s FZS 1000 přišel čas na obnovu strojového parku, a je to jiný vesmír.

Motorka koupena od FIRMA:PEMM Brno (Brno-Bohunice)

Suzuki GSX-S1000F: Design

První dojmy - Motor je jaderný reaktor-letí jak asterix a to teprv jezdím na zajížděcím oleji do max 6 tis otáček a ten podvozek- bomba - jen se podívám do zatáčky a jsem tam s naprostou jistotou a samozřejmostí! Zatím najeto 600 km a absolutní nadšení

Motorku bych doporučil pro - Zkušený jezdec, co to má v hlavě srovnané- přece jen stroj zrychlí za 8,5 potřebuje chladnou hlavu.

Doplňky na motorce - mám na moto 3 kufry shad 2x36+45 l a vypadá to výborně!. QS super, tempomat fajn, vyšší plexi bomba, komfort sedlo taky ok, vyhřívané hefty

Logický nástupce fzs1000. Motor, podvozek, ovladatelnost - vše nesrovnatelně lepší- prostě 2 generaci jsou znát! Spotřeba zatím 7 l - myslím, že je to tím, že motor potřebuje 4 tis otáček- takže město 2, max 3, Spolujezdec asi nebude úplně spokojený- poloha stupaček je šílená. Úložný prostor skoro 0

Surge
Surge napsal 18.10.20 v 14:55

Najeto asi 10000km v motomiro mi poukázali na vůli na přepákování zadní kyvky - pravda s vysokým plexi ve vyšších rychlostech jde cítit nervozita podvozku- v Pemmu rozebrali složili - nenašli žádnou vadu a trvá dále s kufry i bez kufrů.
Ještě zkusím novou s22 zadní pneu. (S20 3600km, s21 7000 a defekt , přední s20 9tis km) A pak to svedu asi na vysoké plexi -s malým to tolik nevnímám, ale zase aerodynamika s nízkým štítem nepustí přes 160km/h

Jinak motor boží, už si všechno sedlo a dá se jet přes město i na 3 v pohodě. Podvozek v rychlostech do 140 bezchybný . Spotřeba mi klesla na 6..5 - pravda jsem vyklidnený jezdec.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 26.02.20 v 05:42 10b.

Brukev
Brukev napsal 23.02.20 v 23:03 9b.

Promiň tu 9ku ... ale ty kufry ( hlavně tedy ten na obrázku ) na takovou motorku proste nepatří .
Chápu praktickou stránku ale to se dá řešit i jinak ...

Každopádně motorka skvělá

Pitbullterier
Pitbullterier napsal 23.02.20 v 20:09 10b.

Tohle se Yamaze povedlo.At slouží

Čadil
Čadil napsal 23.02.20 v 17:20 10b.