Yamaha YZF-R1 (2002)

Vlastník Raadio22
Vloženo 21.2.2020
Aktualizováno 11.8.2022

Větší servis po nákupu

Vloženo: 11.08.2022, Uskutečněno: 18.06.2020, Stav tachometru: 48150 km, Zhlédnuto: 46x

Bylo třeba se motorce pověnovat i z odborného hlediska ne jen přípravou a úpravou, kterou jsem dělal já pro ježdění na okruh
1) Výměna rozvodového řetěz
2) Synchronizace škrtících klapek
3) Ventilové vůle
4) Svíčky, olej, brzdovou kapalinu a celkovou údržbu jsem si udělal sám

jako obvykle jsem servis svěřil panu Josefu Srokovi (http://www.jsmotoservis.cz/) - úžasný pán. Nikdy mě nezklamal, maximálně tím, že toho má prostě moc a proto se na servis u něj někdy může čekat dlouho.

• Nová brzdová páčka od PP Tuning

Dlouho jsem po ní koukal... 2500 mi za ni přišlo dost, ale už chápu proč to tolik stojí... oproti originálu a nebo číně je to podstatný rozdíl...Jakože fakt velký rozdíl v kvalitě číny. Řekl bych nepopsatelný. A originál

Uskutečněno: 11.08.2022
  • Poprvé jízda na okruhu v Brně na vodě

Poprvé jsem využil druhou sadu kol s mokrými gumami Pirelli Diablo Rain A jako je to masakr, jak to drží. Byl to neuvěřitelný zážitek a od teď už se vody nebojím. Resp. mám z ní respekt, ale dokážu si ji užít. Nejezdit

Uskutečněno: 26.07.2022
  • Zpátky na okruh

Po vynechání roku 2021 - jsem se opět vrátil na okruh do Brna. A bylo to, no, jako když feťák po roční odvykací dostane trochu šňupnout. Ze začátku nervozita, která se velmi rychle změnila opět v ryzí radost. Dojížděl js

Uskutečněno: 25.07.2022