ČZ 250/471 (1975)

Aktualizováno 7.2.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 26 záznamů

Kubeja
Kubeja napsal 13.12.18 v 08:44 10b.

Jo a díky téhle motorce jsme se seznámili. Musím tu svojí konečně dotáhnout k dokonalosti a navštívit tě na dílně

cebeer
cebeer napsal 07.10.12 v 10:06

Na téhle motorce jsem strávil svoje mládí a v letech 1976 - 1984 jsem na ní najezdil 32 tis.km. Táta mi jo pořídil novou a v té době byla u nás lepší už jen Jawa 350. Dík Vám všem, kteří tyto stroje udržujete.

Addas
Addas napsal 24.08.10 v 23:04

Velmi pěkná Ale koukám že už dlouho nebyli aktualizovány fotky, zajímalo by mě jestli se na ní do teď něco změnilo.

Gagle
Gagle napsal 28.10.09 v 11:08

S těma alpama klobouk dolů... a tu slzu ti věřim. Taky už se nějakej ten pátek chci podívat do alp, sice ne na takovym skvostu jako je tvoje číza, ale vím o čem mluvíš.. Ode mě máš palec nahoru (na body nehraju)

0x1d2
0x1d2 napsal 23.01.09 v 17:26

Jojo wenco.. máš to opravdu nádherný.. a když jsem koukal na to video jak si šlapala.. bomba.!!

WenCa napsal 22.01.09 v 16:30

nakonec to bylo 35, ale dík za hodnocení

pribor
pribor napsal 21.01.09 v 19:15

30 000... ale krasna prace!! at slape!!! 10b. treba se nekdy potkame.. jezdim obcas vokolo do Upice :)

CZJawa
CZJawa napsal 15.01.09 v 20:57

Dobře odvedená práce ať Ti dělá jen radost

WenCa napsal 21.12.08 v 00:20

Podas> Díky, však ty výfuky taky nové jsou Jak se později ukázalo, tak barva není jako originál, hnědou mám asi jako mléčnou čokoládu, má být jako hořká čokoláda. Žlutou mám takovou pískovou ale má být více do karamelova. Zpětný zrcátka nejsou origo, ale je v nich alespoň vidět, což se o těch originálech říct nedá. Na nějakou tu akci se třeba podívám, letos jsem na pár byl

Podas
Podas napsal 19.12.08 v 08:21

Joo.Máš to pěkné.Výfuky jako nové, barva rozumně zvolená, možná bych ještě dodal znak ČZ na nádrž(to jsem se pobavil pěkná jawka 10b) a nějak mi nesedí ty zpěťáky.Jinak veterán akcí se určitě účastnit můžeš, alespoň u nás jo. http://veteranklub.cz Tak ať ti to šlape.

WenCa napsal 21.11.08 v 20:12

jirajelinek> Ahoj, no, tohle už bylo cestou zpět, a bylo to docela zajímavé, vyšlo to tak tak Doufám, že tvoje 471 bude brzo hotová

jirajelinek
jirajelinek napsal 21.11.08 v 13:08

Zdar, s tím benzínem jsi měl docela kliku, že je to ke Dvoru z kopečka. Jestli ji dám taky někdy do kupy, tak můžeme vyrazit ve třech s Kubou na nějakej veterán srázek a tři úplně stejný motorky vedle sebe už udělají pořádnou parádu. Dávám taky za deset. Jířa

WenCa napsal 21.11.08 v 10:29

jararider> Dík, ale je to Číza

jararider
jararider napsal 21.11.08 v 09:38

pěkná jawka 10b.

WenCa napsal 09.11.08 v 23:05

Díky za hodnocení. Zas taková zima ještě není, pořád jezdím

BaluJarda
BaluJarda napsal 09.11.08 v 14:37

Ahoj,
čoveče,taky jsem kdysi měl takovou motorku .Tedy,já jich měl trochu víc,ale každá měla své kouzlo .Prošlo mi rukama,několik Jaw,Číz a taky dvě 90ky .Jenže v tý době jsem si šel pro motorku (starší) a stačilo mi mít u sebe 500 Kč,dokonce někdy jenom flaška RUMU za pade.Dobrá,už nechám tý nostalgie a popřeju ti aby ta zima rychle utekla a do další sezony hodně pohodových KM .
Dávám hodnocení za 10
Měj se,čus Balu

WenCa napsal 25.10.08 v 01:18

Díky pánové, snažím se, co to jde Už mám nachystané origo blinkry a nějaké drobnosti, přes zimu to už nějak dám do pucu

wanja
wanja napsal 24.10.08 v 21:04

Dobře si na tuto motku pamatuji ze svých náctilet.Díky lidem jako jsi ty je historie hmatatelnou.Díky za vzpomínku.Přeji ti,abys byl úspěšný a došel až do finále.

DickSz
DickSz napsal 23.10.08 v 08:35

Taková byla moje první motorka v 17-ti. Pro mě dosud srdeční záležitost. Hodně bezpečných kilometrů a rada. Pokud nebudeš líný a skutečně budeš dělat úkony podle manuálu, nezůstaneš nikdy nikde viset. Osobní zkušenost na kterou vsadím cokoliv.

Jump
Jump napsal 26.11.07 v 15:47

Wenca:jsou stejný jen by to chtělo zdravej zatim nemam kliku samej rošlapanej nebo shnilej díky za snahu kdyby se něco změnilo dej vědět

napsal 28.10.07 v 22:37

Vesnican<br />
Taky jsem si na Wencův popud ty výfuky koupil, jsou pěkný, ale levý koleno musím použít to starý

WenCa napsal 28.10.07 v 13:07

Vesnican: Výfuky jsem koupil u MPS moto Rosice. Jedná se konkrétně o přední část (150 kč) a zadní žást (200). Ze starých výfuků musíš použít tlumič a tu závitovou tyč. Horší je, že ty přední části jsou jen na pravou stranu, takže jedna se musí předělat na levou. Kolena už asi těžko seženeš. Napsal jsem mail s poptávkou cca po 30ti obchodech a z jednoho mi odepsali, že mají poslední pár...

napsal 28.10.07 v 11:05

hele kdes sehnal ty vejfuky??

WenCa napsal 28.10.07 v 08:42

Jump: O těch dílech bohužel nevím, jedině zkusit burzy a podobně... Možná bude stejný blatník na ČZ 175/477, ale nejsem si jistý, jestli 250 nemá ten blatník širší.

Jump
Jump napsal 28.10.07 v 08:36

Pěkná práce ať ti jde dílo od ruky mam tu samou jen exportní verzi do Anglie shánim na ní přední blatník a origo blinkry nevíš náhodou o nějakých dej vědět díky moře šťastných kilometrů

TENNOHEIKA
TENNOHEIKA napsal 28.10.07 v 00:15

je to videt, pekne si s ni hrajes, tak at se dari