Honda CRF1100L Africa Twin Adventure Sports (2020)

Vlastník Mirek_Zlin
Vloženo 19.2.2020
Aktualizováno 19.2.2020

Nová Africa Twin, neboli Honda CRF1100 DCT ES, model 2020

Motorka koupena od Motomo s.r.o. Břeclav - Vždy perfektní domluva, maximální vstřícnost a ochota, mohu jen doporučit.

První dojmy - První dojmy zatím žádné, protože se motorka skládala, ale věřím, že bude lepší, než předchozí model ATAS 2018.

Motorku bych doporučil pro - Tento stroj je dle mého názoru ideální na cestování jak po silnici tak v lehkém terénu.

Doplňky na motorce - Vzhledem k tomu, že se jedná o horkou novinku, není dostupné jiné, než originální příslušenství, já jsem tedy zvolil zejména ochranné rámy včetně přídavných mlhovek, širší stupačky, origo sadu hliníkových kufrů, mřížku chladiče atd.

Tuto motorku jsem koupil, nebo spíše vyměnil za předchozí model ATAS 2018. Jde zejména o úpravy na motoru, el. podvozek, ale i například tempomat a další vylepšení. Jak se říká pokrok nezastavíš a tak jsem zvědavý na první dojmy na silnici a také v terénu a samozřejmě budu srovnávat s předchozím modelem.

Mann
Mann napsal 18.03.20 v 15:57 10b.

Já teda moc pokrokový nejsem, spíše konzerva ale "na sucho jsem si na ní porajtoval" v Brně a nějak rychle jsem nabyl dojmu, že bych s ATASEM 2020 neměl vůbec žádný problém . Krásný bike, ať ti to pělně lítá po povrchu zemském

kosťej111
kosťej111 napsal 08.03.20 v 23:15

A Mirku, nápodobně jako Ty mám už 14 dnů doma novou CRF 1100 Adventure. Měl jsem to štěstí si ji na podzim vyzkoušet a udělat si srovnání s mou XT 1200 ST. Rozdíl mezi nimi byl tak velký, že jsem po měsíčním zvažování jel 2.1. objednat motorku. Koupil jsem v Moravamotors v Krhové u Val. Meziříčí a můžu tento shop jen doporučit. Kamarád u nich kupoval Afriku už v roce 2017 a doposud jen pozitivní zkušenosti jak s prodejem, tak i se servisem ( no tady zatím není co porovnávat, protože mu moto jezdí bez jediného zaváhání a má už najeto cca 40tis km). Doplňky už se pomalu, ale opravdu pomalu začínají objevovat, ale díky akci z Moravamotors jsem nakonec vzal motorku v plné náloži, protože jsem se dostal cenově hluboko pod neoriginály...

kosťej111
kosťej111 napsal 08.03.20 v 23:07 10b.

Ahoj Markádo, telefon musí být s motorkou propojen kabelem a pak jde zobrazit i mapy. Jinak volání a sms jdou propojit i přes bluetooth. Nevím jak Android, ale Iphone to umí...

Markádo
Markádo napsal 27.02.20 v 17:17 10b.

Super stroj ,taky přemýšlím o výměně předchozího modelu.
Jde propojit telefon s infotainmentem ? resp. provést zrcadlení obrazovky mobilu na displej motorky?
Tím myslím pustit navigaci z mobilu na obrazovku motorky pokud mám Android.
Mě se to při při prohlídce na prodejně nepodařilo,ale neměl jsem moc času.Děkuji

kaencz
kaencz napsal 26.02.20 v 12:25 10b.

Nádherný stroj ,elektronický podvozek musí být zajímavý , uživej