Honda CB 650R (2020)

Vlastník Jane85
Vloženo 19.2.2020
Aktualizováno 24.8.2022

Jak tu již někdo psal o CB 650R, láska na první pohled. Tahle motorka mě donutila vstoupit mezi ,,dospělé" a rozšířit si papíry

Motorka koupena od FIRMA:Moto Liberec (Františkov-Liberec X - Prodejce mohu jen doporučit, velká spokojenost.

Husqvarna Vitpilen 701: Vitpilen má vysoké, úzké, tvrdé sedlo, jako enduro, na delší cestu rozhodně né, což je v plánu, navíc strašný traktor :-) (jednoválec) a to jsem amatér. Uvažovala jsem o něm kvůli hmotnosti, Vitpilen je o dost lehčí a vzhledově se mi líbí, CB je hezčí

První dojmy - První dojem pro mě, jedním slovem, paráda.

Motorku bych doporučil pro - Pro koho? Pro každého kdo jí chce, komu se líbí :) Bude to všestranný stroj.

Doplňky na motorce - Padací rám SW Motech
Tanvak SW Motech legend gear
Velká sedlová brašna legend gear
Origo tankpad
Origo sedlová brašna Honda
Držak na mobil SP Connect
Páčky DPM race
Přední stupačky Barracuda
Větrný štítek Motoism
Zrcatka Barracuda sintesy
Víčko brz.kapaliny a rozšíření stojánku Alli
Ochranná samolepka na bocích nádrže, od kalhot se lak šubroval

Z CB 300R na CB 650R , nedočkavost zažehnána.
S motorku se člověk sžije opravdu rychle, kazdou vyjizdkou vic a vic. Na začátku velký respekt, než člověk který přesedlává na vyšší kubaturu zjistí, co má mezi nohama a co si může dovolit, prostě než si ji trochu osahaá, je to pila, ikdyž se zatím drží na uzdě :) ač zkušenějši nemusí souhlasit, pro mě jo. Respekt pro mě zůstává i nadále, je to nebe a dudy. Na ženskou poměrně těžká co se týče manipulace (rámy to budou jistit) ale jsou i težší a zvládají to i jemnější ženy. Posed pohodlnější než na menší sestřičce, asi malinko víc naročný na ruce při pomalé jízdě, pohodlnější sedlo. Plyn, ta sv.ňka by prostě tahala sama jak jsem někde četla, nevyděsí, teda zatím, zajíždím ač někdo říká že není třeba, takže, zatím neděsila.
Výfuk, pro mě parádní symfonie.
Zvládá velký rozsah, vše co jí tam snad pošlete krásně přechroupá, aniž by měla s nečím problém. Čtyřvál je..no, takovy jemňoučký, hladký chod, oproti jednoválu. Jednovál mi nevadil, CB a Svartpilen (kratke pujčení)ale už bych to asi nechtěla po tomhle do baráku.
Řazení naprosto přesné, padá to tam jak němci do krytu.
Brzdy nemohu říct, zatím málo najeto.
Toto jsou jen mé soukromé postřehy, postřehy začatečnika co nemuze moc srovnat.
Musim potvrdit, okolo 8tis. otáček, chytá druhy dech je to fakt paráda. Kazdou jízdu s clovek užívá.

mta
mta napsal 20.11.23 v 12:53 10b.

Skvělá volba !!!
Hezky popsáno. Také ji mám od letoška. Padáky chválím. Já je neplánoval nikdy využít, ale už jsem se s ní válel a pomohly. Příště si je pořídím i na ruku )

Samíc
Samíc napsal 20.08.22 v 22:10 10b.

Moc pěkná

KROCAN68
KROCAN68 napsal 31.01.21 v 10:11 10b.

Hezká a dostačující

jawatar
jawatar napsal 10.05.20 v 23:11 10b.

Parádní

RoSmi
RoSmi napsal 22.04.20 v 22:42 10b.

Už se na ni taky těším.