KTM 1190 Adventure (2016)

Vlastník Bodacat
Vloženo 18.2.2020
Aktualizováno 18.2.2020

Naprosto úžasná motorka s úžasným motorem, podvozkem...no vlastně vším ;o)

První dojmy - Myslel jsem že po Crossoj už není kam se posunout, ale ono je. Je prostě jiná než Cross. Ovladatelnější, hravější, zábavnější...motor... brzdy... podvozek... Prostě paráda. A ta nižší váha (230kg oproti 275kg je také znát ;o)

Motorku bych doporučil pro - pro všechny kdo se jí nebojí ;o)

Doplňky na motorce - "pružné" uložení řídítek, vyhř. rukojetě, vyšší plégo, Akrap, zátky kapalin a do rámu, padáky, černé plasty pod padákama (origo jsou stříbrné), tankbag, plotna, kufr, ...

Prostě jsem jí chtěl. Po tom co jsem jí měl v Itálii půjčenou od kamaráda jsem si řekl, že by bylo dobré jí mít...ale kde na ní vzít. No tak jsem musel šetřit a prodat něco ze svého moto parku. Non holt je potřeba někde ubrat, aby se někde přidalo.
Zkušeností mám ze své zánovní 1190 málo, teprve ladím (kufr, padáky, …) abych byl připraven na sezonu ;o)
Takže mé pocity z 1190 jsou spíše staršího data.

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 01.05.22 v 20:54 10b.

No jedeš velký bomby v tom moto světě - je to nádhera. Snad dělá stále jen radost

Čadil
Čadil napsal 18.02.20 v 17:15 10b.

Všudezdejší
Všudezdejší napsal 18.02.20 v 15:58 10b.

Ještě držák navigace s napájením, oranžové kryty rukojetí a automatické vypínání směrovek tam vidím! To víš, mě nic neuteče! Krásná, jak jinak! Ať Ti skvěle slouží, holka moje bývalá a budu se těšit na vyjížďku!

Bodacat
Bodacat napsal 18.02.20 v 14:52

Sete - asi máš pravdu, nějak moc jsem to neřešil Opravil jsme to na provozní 230 a Crosse na 275kg

Sete
Sete napsal 18.02.20 v 14:25 10b.

Pěkná

Jen to srovnání hmotností nesedí, 212 kg u 1190 je suchá, 277 kg u Crosse pohotovostní