Suzuki GSX-R 600 (2005)

Vlastník Kubajz99
Vloženo 17.2.2020
Aktualizováno 19.2.2020

Hledal jsem sportovní motorku už delší dobu, ale většinou byly drahé a nebo naopak levné a v pochybném stavu. Na mojí Suzuki jsem koukal několikrát ale vždy po chvíli zmizela a pak se opět objevila (s menší cenou), když jsem na ní narazil jednou v pátek

Motorka koupena od soukromá osoba - Prodejce z motorkářské rodiny, rychlá domluva, nebál se mi jí půjčit na zkušební jízdu. Vše proběhlo v pořádku a podle domluvy. K motorce jsem ještě dostal kryt zadního sedadla a originální výfuk.

Honda CBR 600RR: neobjevila se žádná s 25 Kw

První dojmy - První dojmy? ty voe vždyt´ jsem na ničem takovém ještě neseděl, a to už pár let jezdím Yamaha TDR, fichtli na vesnici, Hornet a GS 500 v autoškole. Kde jsou sakra stupačky? A proč když brzdím tak se bojim že přepadnu dopředu? A v jakých otáčkách chce vůbec přeřadit?Ale je zase pěkně vybavená,padáky, cnc páčky, výfuk Termignoni... No nic,musíme si na sebe zvykat. A hned jsem měl možnost když jsem jí vezl 230 km domů.

Motorku bych doporučil pro - pro mě určitě ne jako první moto ale po vyježdění na něčem slabším a s mozkem v hlavě je zábavná a hodná

Doplňky na motorce - matice na tlumičích,vzadu rolny, cnc páčky, tank pad, čepičky na ventilkách v barvě, padáky a skoro všechno je Walter Moto

Po seznamovací jízdě domů a uložení k odpočinku mě i mojí motorky byla jízda číslo 2 už daleko lepší a uvolněnější. Na konci sezony 2018 jsem ještě jezdil dokad´ to šlo.
SEZONA 2019
První jízda. První hezká Neděle v březnu. A hned první nepříjemná věc v podobě defektu zadního kola. No to mě poser jsem si říkal,ale naštěstí 15km od baráku. To jsem sebou ještě žádnou opravnou sadu nevozil a od tý doby co jí mám tak jsem naštěstí nepíchnul. Tak jsem nechal dát komplet novou sadu pneu které tam byly už před tím (michelin pilot power 2ct=taky se o nich rozepíšu vydrželi mi celou mojí první seznamovací sezonu 10 000km )
Nějakou dobu mi trvalo než jsem si našel jezdeckou pozici a pak jsem zjistil že v sedle není problém ujet i 300 km za den. Přibývaly poznatky, důvěra a kilometry.
poznatky
pod 6000 ot/min to skoro nejede
zatáčí pohledem
ten řev je úchvatnej
neprotahovat si nohy za jízdy jinak mě chytne křeč do stehna
báby na přechodu popoběhnou
a pořád nutí tahat za plyn