BMW S 1000 R (2018)

Vlastník ferdzi
Vloženo 17.2.2020
Aktualizováno 30.6.2020

Sialenost kto sa vozil vie...

Motorka koupena od Motoshop Zubor

Triumph Speed Triple RS: důvod neuveden

První dojmy - Neskutocny motor ktory ma tah, ziadne take ze stvorvalec dole nejde tu to proste neplati aj ked ten pravy kopanecp ride pri 9000 ot. Urcite by som na to nesadal keby som nemal ziadnu skusenost je to enormne silne rychle a zabavne...

Motorku bych doporučil pro - Pre tych ktory maju radi adrenalin

Doplňky na motorce - motorku mam v maximalnej vybave od BMW, doplnil som tam padaci protektor, mazac retaze scottoiler X, dekle motoru, veterny stit

Oslovil ma dizajn a skutocnost ze je to dovodene z S1000RR.
Na oko sa mi to pacilo bol som si to obzriet osahat a este v ten den som podpisoval kupnopredajne zmluvy. Pekna tricolora od BMW typicky svetlomet od BMW, doplnil som to o veterny stit a je to fakt krasne.

Motor kto pozna S1000RR vie povedal by som ze toto zrychluje este o kus lepsie ako ta kapotovana sestra, skutocne vie ten nahac ponizit v rozbehoch aj preslavene 1000ky ako R1, GSXR atd ale ostava to nahacom a konci to priblizne pri 250-260kmh na tomto skutocne "299" na tachaci neuvidite.

Posed prijemny presiel som na tom viac krat 300km naraz a takmer nic ma nebolelo.

Podvozok elektronicky prisposobuje sa rychlosti a povrchu, viem si tam nastavit podovozok na dynamic kedy je tvrdsi alebo road kedy je kusok maksi a cestuje sa lepsie, dynamic asi len na okruh potom to je ako skala

Brzdy brembo tam asi netreba nic dodat len skoda ze tam bavori dali axialnu nie radialnu pumpu aj ked brzdi to skvele len skoda lebo v predu su radialne monobloky

poruchy po kupe som to zabehol a zacala mi razit vodna pumpa isla na vymenu v ramci zaruky po 1000km

Motorka je cistokrvny obhanac inych vozidiel je to robene na okruh zakruty dialnice a podobne, da sa vsak aj pocestovat ma len o kusok vacsiu spotrebu ratam 6,5 az 7L

Pre spolujazdca absolutny nezmysel je tam male nepohodlne sedadlo nesedi sa na tom prijemne
Zadna pneu ma zivotnost priblizne 4500-5000km

big_bart
big_bart napsal 21.02.20 v 18:28 10b.

Parádní bike, ať dělá radost

jankok
jankok napsal 18.02.20 v 14:20 10b.

tak snáď sa na Šturci alebo Homôlke (tam chodím častejšie) uvidíme. Minimálne podľa prilby ťa poznám
mašína sa mi moc nepáči, ale raketa je to poriadnaaaa

Čadil
Čadil napsal 17.02.20 v 13:15 10b.

super stroj,chlape