Babetta 210 (1993)

Vlastník anama
Vloženo 15.2.2020
Aktualizováno 16.2.2020

No, dojel jsem dobře,hned ráno jí vytáhl z Feldy a s mými ještě tehdy chabými znalostmi sem nalil nový benzín a zkusil nastartovat a opět nic. Pak došel Petr nakoupili sme pár věcí u Ptáčníka a stejně nechtěla běžet jak má. tedy sem ještě koupil karbec De

Motorka koupena od VeronikaM - ...pro stroj sem přijel v noci ve 22h, po předchozí domluvě. Chvíli jsem jí zkoušel za pomoci manžela prodávající rozjet no marně, tedy jsme jí naložili do krátké Feldy vyměnili jsme si smlouvy zaplatil jsem a okolo 23:30 jsem vyrazil z Křince do Kameňáku.

První dojmy - po opravě jsem na ní začal jezdit drobně upravovat,pořídil nový výfuk Hicone, delší sedlo přece jenom jezdíme delší trasy a prdel bolí. Taky jsem předělal spojku z lehké na těžkou.Začal jsem dávat i jiný olej, no musím říct že se vlastně mouchy vychytávaj za pochodu, ale zatím mne nikde nenechala.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny kdo se jízdou baví

Doplňky na motorce - Výfuk Hicone delší sedlo pouzdro na nářadí z Mustanga

Vybral jsem si jí úplně náhodou byla to rychlá koupě.Jelikož se jedná o Babettu tedy žádný silný stroj, musím říct, že kupec přede mnou jí nevzal bo prý tam cosi rachtá za jízdy.Což mne přesvědčilo, že asi jezdí,tedy jezdila, a podle venkovního stavu nevypadala špatně. Babetty motor za jízdy vydává rozličné zvuky sledovat to a poslouchat asi bych doteď nejezdil. Je fakt, že jsem jí ze začátku jen trochu potlačil a hned chytla no po výměně paken už ne.Taky mě zlobily cívky.
Terén jezdím po lese mezi stromy i silnice v pohodě.