Ducati Hypermotard 950 (2019)

Vlastník choze76
Vloženo 14.2.2020
Aktualizováno 14.2.2020

Prostě ducati, lehká obratná a jede fest!!

Motorka koupena od FIRMA:Global Moto (Hradec Králové) - Profi přístup, maximální spokojenost.

První dojmy - Dobrá ergonomie, ale mám to zase na špičky a to jsem dal nižší sedlo.Motor pružný jde pěkně od spodku.Brzdy krásně dávkovatelné. A plno elektronických asistentů.

Tak po prodeji GS adventure, jsem dlouho zvažoval co dál,přítelkyně pořídila vlastní moto a tak jsem chtěl něco lehčího a zábavnějšího. Bude denně v provozu. No a tohle nakonec byla láska na první pohled.Hyproše mi dovezli v půlce ledna, takže zatím se spíše ladí a upravuje na sezonu.Přidán quickshifter, race sedlo (nižší o 1,5cm), hozeno do polepů, namontován tlumič řízení ohlins, přední kryt chladičů od evotech. No a objednany koncovky od sc project. Další info přidám až budu mít něco najeto.

Brukev
Brukev napsal 15.02.20 v 08:20 10b.

Ty polepy sou fakt parádní ... úplně jinej stroj ! Bude fajn esli pak přidáš fotku s tema ladakama ... tuším ze pak to bude úplně jiný level !! . Tohle se Duc vážně povedlo... no jo ... ale proste jeden nemůže mít všechno

DoktorARO
DoktorARO napsal 15.02.20 v 07:00 10b.

Krásná mašina, trochu závist

Taliján
Taliján napsal 14.02.20 v 20:57 10b.

to bude masakr. ani neojedes predni pneu, jak bude porad v lufte . Polepy parada.

Lukamot
Lukamot napsal 14.02.20 v 17:42 10b.

Paráda, ty polepy to hezky oživily
Ať dobře slouží

renocar_unor