renocar_unor

Royal Enfield Bullet 500 (2004)

Vlastník vojta_v
Vloženo 11.2.2020
Aktualizováno 11.2.2020

Stará anglická klasika,bez starteru,bubny,řazení vpravo

První dojmy - Po osmnáctileté pauze jsem opět seděl na vlastní motorce.Pocit to byl nádhernej až do doby,kdy přede mnou řidička auta prudce zabrzdila.Brzda na druhý straně je o zvyku :-) Ale přežili jsme to bez škrábnutí já i Enfield. Teď už je to v pohodě, dokonce mi nevadí ani přesednutí na "evropskou" motorku

Motorku bych doporučil pro - pro mě

Doplňky na motorce - Sedlo a sedlo spolujezdce,brašny,tachometr Smiths(replika) vše made in India.Výfuk rybina sice není originální,ale mě se na tom líbí

Chtěl jsem něco "starýho". Tohle mi přišlo jako ideální volba.Spíš než retro je to veterán,kter se vyráběl ještě nedávno,sehnat na to jde úplně všechno a bez problému.Jak jsem ho viděl v inzerátu,musel jsem ho mít.Motor je neskutečně pružnej,brzdyneskutečně vlažný(hlavně přední).Ale to mi nevadí,nezávodím na tom.Ovladatelnost OK vzhledem k charakteru stroje.Spotřeba srovnatelná s mopedem Servis se dá zvládnout se "šroubovákem a kombinačkama".Prostě stará motorka a to jsem chtěl.Kdysi jsem měl CBR 900 RR a vyblbnul se celkem dost.Teď je na řadě kochačka a hračka pro zdokonalování se v servisní zručnosti.

Laura1969
Laura1969 napsal 24.12.22 v 22:24 10b.

Zdravím,prosím o doporučení jaké palivo tankujete,mám Buleta r.v.2008,děkuji Laurenčík

Stanooo
Stanooo napsal 18.02.20 v 18:34 10b.

Nádhera. Na letní nedělní výlet neznám nic lepšího.

Petr7474
Petr7474 napsal 16.02.20 v 11:12 10b.

Vypadá to parádně. Slyšel jsem kdysi běžet motor a ten zvuk je luxusní.
Akorát to sedlo spolujezdce je prostě zvláštní. Je vlastně za osou zadního kola a vypadá, že se musí ulomit i s blatníkem, když se použije. Ale asi to konstruktér dobře spočítal

Milan1963
Milan1963 napsal 12.02.20 v 17:36 10b.

Jedním slovem - nádhera. Mám sice starou Jawu péráka, ale RA je jedinečnější. At' ti i dál dělá radost.

jassiak
jassiak napsal 12.02.20 v 14:07 10b.