renocar_unor

Suzuki VS 1400 Intruder (2005)

Vlastník tomaass
Vloženo 11.2.2020
Aktualizováno 15.2.2022

Je to legenda. Nedá se s tim cestovat, jezdit rychle, potichu, ani spořivě. Přesto je to krásný svezení :)

První dojmy - líbilo se mi, že jde hezky za plynem, řazení je přesný a celý je to takový surový.

Vybral jsem si ho protože je to legenda, na které dosáhnu na zem. Zároveň jsem chtěl chopper, protože po poslední moto-nehodě na FJR1300 jsem se rozhodl, že bych měl ubrat plyn :).

Chtěl jsem něco cestovního, ale nakonec se to nějak minulo, protože na tomhle se bez štítku pohodlně prostě nedá jet dál jak 200km/den. Cestovní rychlost je 80-100, více už není příjemné (bez štítku).

Tahle motorka je rozhodně o klidný jízdě v pohodovym počasí. Přítelkyně jí má moc ráda, protože se na ní (s prodlouženýma stupačkama) pohodlně jezdí.

Když jsem jí koupil, měla docela vibrace - třeba devadesátkou to byl horror. Nechal jsem to seřídit v servisu LTR moto a jsem s tím teď spokojený. Byla zanešená tryska volnoběhu.

Nejlépe se motorka cítí na okreskách. Sice se nedá říct, že by se jí do zatáček nějak moc chtělo, ale ovladatelná je moc dobře. Dokonce jsem s ní zabodoval na slalomu, až starci valili oči.

V roce 2021 jsem ji na konci léta prodal s velkým smutkem. Motorka neměla ani jedinou vadu. Všechno fungovalo, lak perfektní. Doufám, že novému majiteli, kamioňákovi, dělá radost. Já jsem na další roky naplánoval GoldWinga 1800, protože opravdu chci cestovat a tahle mi to neumožňovala.

lada-revamp
lada-revamp napsal 19.10.20 v 14:01 7b.

Trochu nesouhlasím.Projeli jsme na nich v 98mym Norsko 4900km za 7dni trochu řehole ale dali jsme to.
Když se jede lehkém plyn tak jen sebelítosti a spotřeba 4.5l jen se to naučit.No vloni jsem koupil našemu spolupracovníkovi 1400ku z 92ho ten uměl upaloval 190 málem mi uletěla helma.No v sobotu mi příběh
človíček r.v.87 je to v pořadí 4tej v excelentním stavu a s tím to už asi doklepu,jen co nebudu stačit na
1200gs lc.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 17.02.20 v 20:41 10b.

dobrá volba .

Čadil
Čadil napsal 11.02.20 v 22:10 10b.

hezká

žižala.
žižala. napsal 11.02.20 v 17:54 10b.

Supr kousek.