Yamaha Tracer 9 / 900 (2016)

Vlastník Medy16
Vloženo 9.2.2020
Aktualizováno 14.2.2021

Je to perfektní, univerzální stroj jak na zábavu, tak i na dlouhý trip.

KTM 1050 Adventure: KTM byla záložní varianta, taky to bude super stroj, ale agresivní vzhled a hlavně třívalec od Yamaha mě dostal

První dojmy - Po prvním usednutí a rozjetí jsem věděl, že je to přesně to, co jsem potřeboval. Ihned mi padla do ruky, i když jsem raději na cestu od prodejce zvolil palivovou mapu B, tedy omezený výkon a gumový plyn.

Motorku bych doporučil pro - Rozhodně pro všechny, komu se líbí. Možná jen ne pro uplně začínající motorkáře, opravdu to jede. I když po přepnutí na mapu B je to z toho poměrně hodná mašina.

Doplňky na motorce - Led blinkry Yamaha Plus ( perfektní, za ty prachy stojí ), tank vak Yamaha ( hodně jsem si na to zvykl a můžu jen doporučit ), padací rám Kappa, plexi Kappa, prodloužení zrcátek Yamaha, kryt chladiče Yamaha, padací protektory do os kol Rutan, laděný výfuk Ixill.

Tracera jsem vybral pro jeho univerzálnost a především pro jeho vzhled, a v neposlední řadě na doporučení kamaráda, který ho vlastnil a byl nad míru spokojen, bohužel mu mrdlo ( nemrdlo, ale sny se mají plnit ) a pořídil MT-10. Tracer jede jako z praku, naprosto platí, že třívalec od Yamaha se nad míru povedl, důkazem toho je, že je cpe v podstatě všude. Co se týká podvozku, tak je plně dostačující, za ten rok, co mašinu vlastním, jsem s ním neměl sebemenší problém, a to nejsem žádná brzda provozu.
Co se týká spolehlivosti, tak za celou dobu ani jeden problém, vše perfektně šlape tak jak má. Co se týká brzd, tak jim nemůžu nic vytknout, dají se krásně dávkovat, a i krizové brždění , kdy se přede mnou pán rozhodl, že prostě zastaví, když nezná cestu, tak zvládli perfektně, odnesly to jen nabité kule a pocit, že se můžu jet domů přebalit.
Pokud někdo zvažuje koupi tohoto stroje, tak rozhodně můžu jen doporučit. Agresivní vzhled, perfektní motor, super brzdy, komplet led osvětlení, super posez a absolutní univerzálnost, to vše je Yamaha Tracer 900.

kartys
kartys napsal 19.04.20 v 10:28 9b.

Mam taky super motorka která se povedla

dekel
dekel napsal 10.02.20 v 11:42 10b.

Presne super univerzál

Medy16
Medy16 napsal 09.02.20 v 11:56

2020 bude ještě lepší

Medy16
Medy16 napsal 09.02.20 v 11:53

Jako první slabinu bych viděl originální sedlo, kolem komína ( do 200 km ) to není vůbec problém ), ale po více km už je to cítit, ale také záleží na tom, v čem člověk jezdí, v džínách je to cítit dříve. Jako druhou bych viděl originální plexi, ale to hodně záleží na výšce řidiče. Ovšem obě slabiny se dají docela slušně vyřešit. Před zimou jsem dával nové plexi Kappa, bohužel jsem ještě nemohl vyzkoušet, ale je širší a na konci zahnuté, tak uvidím na začátku sezóny.

PavelDuke
PavelDuke napsal 09.02.20 v 11:38 10b.

díky za 2019.