Kawasaki Versys 650 (2014)

Vlastník Yaryn
Vloženo 8.2.2020
Aktualizováno 16.4.2020

Hledal jsem univerzální moto plus menší cesťák = Versys 650

KTM 990 SM-T: V top stavu v podobné ceně nebyla ani jedna.
BMW F 800 GS: Nebylo možné najít nic z méně km (pod 20tis)

První dojmy - Tak první dojem byl velmi pozitivní, motorka velice dobře vyrovnává nerovnosti na CZ silnicích. Velice hravá, do zatáček padá úplně sama a sedadlo maximálně pohodlné.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti Oxford, ukazatel zařazené rychlosti, padáky, top case, boční kufry v barvě moto, chrániče rukou, 12V zásuvka, pancéřové hadičky.

Zakoupil jsem ji v Lednu a zatím jsem na ní najel jen 100km takže moc dojmu ještě není. Moto byla zakoupena jako nová v Brně v Kawasaki a byla tam i servisována. Já ji koupil z 12tis km takže jako novou. Předchozí majitelé na ni moc nenajeli.

První co mě ale hned zaujalo bylo sedadlo které je opravdu hodně pohodlné, ne že by na mojí předchozí moto nebylo :)) ale toto je opravdu super. Motor jde krásně za plynem a tahá pěkně od spodu. Přední brzda mě trochu překvapila protože jsem čekal že bude ostřejší. Zadní tlumič je nastaven na nejtvrdší možnost a jde vidět že pěkně zvládá sportovnější jízdu, každopádně jej vyzkouším přenastavit zajímá mě jak se změní jízdní vlastnosti. Už aby se oteplilo :)

Kanada21
Kanada21 napsal 16.07.20 v 20:29 10b.

Yaryn
Yaryn napsal 09.02.20 v 19:43

vopak - dík za komentař no v TP je 2015 ale samo že model je to 2014. Raději nebudu pobuřovat

vopák
vopák napsal 09.02.20 v 18:58 10b.

Parádní bajk..užívej .BTW nemáš tam špatně rok?Poslední se dělali ve 2014.

Matesimo
Matesimo napsal 09.02.20 v 12:22 10b.

vypadá moc dobře

Herejk
Herejk napsal 08.02.20 v 21:01 10b.