Suzuki DL 650 V-Strom (2019)

Vlastník Kratzauer
Vloženo 8.2.2020
Aktualizováno 18.3.2020

Moje první velká motorka. Chtěl jsem stroj, na který budu moct nastrojit pytel věcí a vyjet někam za dobrodružstvím.

Motorka koupena od FIRMA:PIAGGIO, VESPA, APRILIA, MOTO GUZZ - Od začátku příjemní, ochotní a milí. Na všem jsme se pohodlně domluvili, supr sleva na motorku i na doplňky. Motorku přivezli gratis až do garáže. Jen jsem čekal trochu dýl na "papíry", ale to bylo zřejmě informačním šumem.

Kawasaki Versys 650: Cokoliv, co si kupuju se mi musí líbit. Kor, když za to dávám balík, jako za novou motorku. Designově se mi Versys líbí, ale z barevných alternativ jsem si nedokázal vybrat.
Yamaha Tracer 700: Nakonec jsem do Tracera nešel, protože mi připadal až moc nakloněný do sportovna. Já jsem spíš na cestování a naloženýho Tracera jsem si nedokázal úplně představit.
Honda XL 650V Transalp: Jeden libovej kousek za pěkný peníze mi frnknul před nosem. Další hledání už přinášelo jen motorky s nejasnou minulostí nebo dovozy. To jsem nechtěl.
Suzuki DL 1000 V-Strom: Na první motorku až příliš silný. A nová o 100k dražší než 650.

První dojmy - Vzhledem k tomu, v jakým období v roce jsem jí pořídil, je zatím brzy na nějaký velký rozepisování se. Na ty správný první dojmy je třeba si ještě chvilku počkat. Ale po těch pár kilometrech, který jsem přece jen urazil, musím říct, že je to příjemná pohodlná dobře ovladatelná motorka, na který si umím představit delší jízdu.

Motorku bych doporučil pro - Zatím si netroufám komukoli, cokoli doporučovat.

Doplňky na motorce - Verze XT oproti normálu: blastry, kryt motoru, drátěný kola. Přiobjednáno: vyhřívaný rukojeti Oxford, padací rámy Givi, centrální stojan SW-Motech.

V-Stroma jsem si vybral hlavně proto, že jsem na něj četl spoustu pochvalných článků a recenzí. Velkým argumentem, proč koupit právě Stromka bylo taky to, že jde už o prověřený model, který se vyrábí dost dlouho. Je tedy, jak se říká, vychytaný, odladěný. Pro moje účely, což je cestování, si myslím, ideální stroj. V neposlední řadě taky hrála velkou roli barva. Když jsem zjistil, že je možnost koupit novou žlutou, bylo prakticky jasno.

Rider_ka67
Rider_ka67 napsal 07.08.20 v 14:20 10b.

Novej stromek mě hodně láká, stálo by za to vyzkoušet rozdíl starej / novej. Kolem Liberce je nás koukám dost, tak ať ti dělá jen radost

dundee5
dundee5 napsal 28.02.20 v 15:12 10b.

Moc pěkná. Ať Ti dělá jen radost!

runda
runda napsal 13.02.20 v 11:07 10b.

jiřus69
jiřus69 napsal 10.02.20 v 18:39 10b.

Gratuluji k o rok mladšímu bráškovi
Vypadá moc pěkně

Čadil
Čadil napsal 09.02.20 v 14:42 10b.