renocar_unor

Babetta 210 (1992)

Vlastník Kratzauer
Vloženo 8.2.2020
Aktualizováno 8.2.2020

Tak co já bych tady o Babettě vyprávěl. Tenhle peklostroj zná snad každej a fandové jedné stopy obzvlášť.

První dojmy - První dojmy byly skvělý. Byl jsem rád, že mě to vůbec uveze. Babča je dobře zajetá, takže být o něco subtilnější, myslím, že bych z ní dokázal vymačkat ještě víc. Holt, na takovým kozím dechu je znát každý kilo. Ale je to stroj pro srandu a to splňuje dokonale.

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí všem masochistům, kteří se radši hrabou ve střevech než jezdí. Jedno moudré pořekadlo praví, že hodina jízdy na Babettě je vykoupena pěti hodinami oprav. Něco na tom je.

Doplňky na motorce - Bába je ráda, že uveze mě, natož ještě nějaký doplňky. Vzadu mám košík, mno.

Proč Babettu, to je dobrá otázka. Toužil jsem po jednostopém vozidle, které pojede, aniž bych musel třeba šlapat (což tedy u Babetty ne vždy platí), už delší dobu. Kamarád, který už svojí Bábu proháněl, do mě hučel tak dlouho, až jsem polevil. Nesporná výhoda tohoto přibližovadla je ta, že nemusíte vlastnit papíry vůbec na nic a přesto si můžete užívat parádní kochačky v rychlostech do 50ti km/h. No není to nádhera?