Suzuki GSX-R 750 (1988)

Vlastník AttilaSlovakia
Vloženo 7.2.2020
Aktualizováno 7.2.2020

Ahojte! Toto bola moja prvá veľká motorka ktorú som kúpil v roku 2010 bol to ročník 1988

První dojmy - Do vtedy kým som ju kúpil, som jazdieval len na požičaných Simsonoch, Jawach a nejakých v??ších japoncoch. Takže samozrejme, prvé dojmy aj keď bola motorka dosť "zjazdená" boli fantastické.

Doplňky na motorce - Motorku keď som kúpil, bola v originálom stave, bohužiaľ nemám o nej fotku. Tak som nahral nejaké ilustračné z netu. Bola pomerne strhaná, mala šuchnuté obidve strany, tachometer nefungoval takže som ani nevedel, že koľko km má najazdených ale pri štarte mala dobrý zvuk a išlo mi hlavne aj o cenu, keďže som toho nemal vtedy veľa, ale jazdiť som chcel.

Jasným dôvodom bolo to, že som toho času nemal moc peňazí na veľký stroj ale chcel som ho veľmi veľmi.
Kvôli malému množstvu peňazí, som jazdieval väčšinou len okolo komína, Za sezóny 2010-2011 som najazdil cca.10,000km. Motorku keď som kúpil od chalana ktorý býval o 2 dediny vedľa som ju podľa možností zoservizoval (olej, filtre, nastavenie ventilov + prečistenie karburátorov) Bol som prekvapený, že na svoj vek a vizuálny stav, bola maximálne spoľahlivá za 3roky čo som ju mal ma nikde nenechala. Spotrebu oleja som mal dosť vysokú podľa mňa. Vychádzalo mi to na nejakých 3-4dcl/1000km. Ale neriešil som to, lebo po studenom štarte vždy chytila na prvýkrát a keď sa zohriala tak motor úplne stíchol a mal príjemný zvuk. Pekne išiel do otáčok. Keďže to bola moja prvá veľká moto tak som na nej nejaké ostré jazdy nedával, vďaka tomu sa mi aj spotreba pohybovala od 5,2 do 7l/100km. Čo sa týka podvozku, tak tam asi niečo nehralo, lebo pri takej dlhšej tiahlej zákrute sa mi začal vlniť zadok, nebolo to nič hrozné ale dalo sa to cítiť, takže vždy keď to začalo tak som vedel, že už ďalej nemám pokúšať.