Yamaha Tenere 700 (2020)

Vlastník conny08
Vloženo 3.2.2020
Aktualizováno 29.2.2020

Tenere 700 je motorka na kterou se dlouho čekalo,ale čekání se vyplatilo.Za mne pecka.Konečně pořádné enduro.

Motorka koupena od FIRMA:MMB (Mladá Boleslav III) - Super komunikace a ochota vše jak se dohodlo.

Honda CRF1100L Africa Twin: Váha + cena

První dojmy - Motorka je super postavená, hned padla do ruky. Vše je tam kde má být.Motor to je mazec,sametovej chod a v terénu to je jen velká zábava.

Motorku bych doporučil pro - Všem co jezdí i jen trochu do terénu tam ji to baví Tenerku pak i jezdce.

Doplňky na motorce - Stupačky origo se v blátě ucpou a tak jsem dal z Ktm 690 jen malinká uprava a jsou tam (Ktm si nechá vozit nd. od Yamahy?)
Tak dodáné padáky od Sw motech , mazaní řetězu Scottoiler nebaví mne mazat takhle je rětěz mazanej stále.Držák na telefon tady ať nehledáte. https://www.google....;cshid=1581157794161

Co napsat konečně je tady a já ji mám v garáži .
První cesta vedla hned do terénu,jen takový lehkýj off. Motor v záběhu mne brzdí, musím se hodně krotit. Tenere chce ale,nemůže se točit motor. Ale i do 4 tisíc otácek to jde hezky vodit po polnich cestách . No a hned 2.jizda byla na Homolák a Uhy a tam se ukazalo, co Yamaha poslala na trh. Jen dodám, že jsem jezdil 2 lehčí motorky loni KTM 690 r a CRF 450l, ale Tenere mne nadchlo na silnici. Jede jak vlak po kolejích.A to jezdím ostré pneu a ve stejném obutí. I 690 KTM to bylo nic moc a s bagáží to ani radši nebudu psát ... Zpět k T7 - podvozek je hodně slušnej, ale na skákání s moji váhou 110kg to předek nestíhá,ale po přenastavení už je to ok. Ale kdo ji kupuje na skákání? Já tedy určitě ne. Na to jsou ostrý motorky. Zadek to stíhá v pohodě i s nákladem cca30kg válec + podkova - nejezdím kufry.
Zpracování je perfektní plasty lícujou, prosťe Yamaha. Asi jediná vada na kráse jsou blástry jen na krásu,ale aspoň je co kupovat a doladit.
Doplňky na motorce blástry Acebris
Ochrana motoru od SW motech origo je krátkej a bláto nalétává mezi motor a kryt.
Nosič pro top od SW motech nemá madla a jde dát podkova od Motovaky super zavazadlo za perfektní cenu.
Padáky od SW motech jen ty spodní stačej za mne.
No a motor? Co napsat...super odladěnej 2vál.jak v off tak na silnici.
S Tenere mám najeto 1400 km. První garance byla na 1000 km.cena 1950kč

random99
random99 napsal 07.02.20 v 19:05

Conny08 text upravil a už je to super. Díky

Kocour555
Kocour555 napsal 07.02.20 v 17:02 9b.

Divím se, že předek nestíhá při 110kg, nastavil sis vidle na svou váhu? Scottoiler do terénu je podle mě kravina, polejvat řetěz od bahna.. Ten dekl pod motor je pěknej, origo se snadno prorazí. Ať to lítá

random99
random99 napsal 07.02.20 v 14:42 3b.

OK, moto pěkné, informace v recenzi taky ujdou, ale ten text se skoro nedá číst. To sis nemohl dát trochu práce aspoň s čárkama a ukončováním vět? Než psát takhle, to raději nic. Sorry jako...

bruttopyr
bruttopyr napsal 05.02.20 v 15:08 10b.

Pěkná, jednoduchá, nepřeplácaná!

biosák
biosák napsal 04.02.20 v 18:31 10b.