Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 3.2.2020
Aktualizováno 21.5.2020

Okruhový den na Spztkách

Vloženo: 14.07.2020, Uskutečněno: 14.07.2020, Stav tachometru: 55600 km, Zhlédnuto: 276x

Byla jsem na akci okruhové dny na spztkách.
Které pořádají okruhari.cz
Počasí nám moc nepřálo, ale okruh byl suchý.
Za cenu 4500kč, jsem ale čekala trochu více.
Akce se účastnilo dohromady přes 50 motorkářů, takže se instruktoři nemohli nikomu věnovat individuálně. Každý cvik se jel třikrát, takže jak mi to už začalo jít, zase se jelo na další. Trochu mě zklamalo, že místo toho, aby třeba se mnou měli trochu více trpělivosti, nebo mi lépe poradili, mi akorát suše sdělili, že mi to moc nejde, a měla bych si koupit jinou motorku.
No příště už nepojedu... Chtěla jsem Gsxr více ovládat a nebát se, ale v tom mi to moc nepomohlo, vše bylo rychlé a neosobní. Když jsem říkala, že bych potřebovala něco více individuálního, byla mi řečena hodně nadsazená částka. Za kterou bych měla jiné motoškoly 4...
Okruh a závěr byl super, dokonce se mi podařilo předjet asi 4 lidi nojo holt slabý, ale aspoň něco, napoprvé ale nemít ten den trochu pokaženou náladu a nepěkné počasí, nejspíš si to užiji mnohem více.
Také měli uvedeno v popisku, fotografie z akce zdarma
a ve výsledku jsem zaplatila za každou 66 Kč, takže jsem si objednala aspoň šest kusů ať mám nějakou památku.

Ulvarr (1) napsal 17.07.2020 v 23:15+1

Musíš s panem Sršnem, ten to má vymakaný..
A to že si mám koupit jinou motorku sem slyšela už asi třicetkrát, na to se vyser, tvůj život tvoje jízda...

StiefTomas (0) napsal 15.07.2020 v 10:03

Klasika jednou jsem byl také na okruhu na podobné akci, byl tam kluk s CBR1000RR a jemu řekli něco podobného. Bylo mi ho celkem líto tak jsem si ho tam vzal k sobě a co jsem věděl tak jsem mu předal. Na těhle kurzech fakt individuální výcvik moc nefunguje.

• Montáž doplňků

Cnc lámací páčky, Cnc hefty, polep brýlí a víčka nádrže. Dneska jsme s batůžkem přidělali nové hefty a lámací páčky, myslím že to Suzině docela sluší. Také mi přišly karbonové polepy brýlí a víčka nádrže. Nevím sice, j

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 06.04.2020
    Uskutečněno: 06.04.2020
  • Zkouška polepu folií

Koupila jsem si 6D Carbon fólii na AliExpressu. Říkala jsem si že jak to zkazím nebude to taková škoda :-D Použila jsem k tomu horkovzdušnou fólii, hadřík, odmašťovač, vylamovací nožík, stěrka na uhlazení hran. Pro

Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 19.03.2020
    Uskutečněno: 19.03.2020
  • Nákup vybavení

V sobotu jsem byla v Ostravském Bikerscrownu. Měli 20%slevu na vše, v rámci probíhajícího motosalonu v Brně :-) K tomu nad 5000Kč dárek v podobě Alpinestars batohu. K botkám zase dárek sportovní ponožky :-DD Zadařilo

Typ: Koupě
    Vloženo: 09.03.2020