Suzuki GSX-R 1000 (2006)

Vlastník Rrrrka
Vloženo 3.2.2020
Aktualizováno 14.1.2022

Sháněla jsem sedmpade ale bez úspěchu. K6 Litřík bude taky fajn. To je strašnej rachot to Gixxero

První dojmy - Každý straší s divočinou, ale tahle kočanda je taky taková, jaké máte ruce. Je třeba cit. Litřík krásně duní, reaguje na sebemenší pohyb. Její R, má charakter :) ale jelikož jsem jela domů v zimě a dešti, nešlo vyzkoušet hned potenciál.

Motorku bych doporučil pro - No určitě ne pro začátečníky. Jinak se na ni poskládá i vyšší postava, mám 185cm, byl pro mě prioritní výběr moto i podle velikosti, verze s 600ccm je už pro mě příliš malá.

Doplňky na motorce - Padáky na bocích, ale přidám i do kyvky, přední osy. Kryt zadního sedla, výfuk Yoshimura a Titanium. Doplňky hodlám doplnit

K6 jsem vybrala kvůli dobrým recenzím, vzhledu, i když je to už starší moto, její design je pro mě skvělý . Suzuki je Suzuki, když srovnám s R1, má rozhodně příjemnější posez, i když po zimě si budou muset záda zase trochu přivyknout... Motorka v litrové verzi, má velký potenciál, v běžném provozu nevyužitelný. Chci s ní jezdit na okruhy. Při vyjížďce se spolujezdcem stejné váhy jako já, jsem skoro nepoznala, že vzadu někoho mám, motorka ani nepípne a tahá téměř úplně stejně jakoby na ní člověk seděl sám... Krásně hlučná a netřeba skoro řadit, na 200 je na trojku za pár vteřin... Úžasná motorka, jen mi nesedla tak jak jsem si představovala, ať slouží dalšímu majiteli, já můžu tento typ pouze doporučit ?

StiefTomas
StiefTomas napsal 11.11.20 v 17:50 10b.

Krasne gixero porad alespon jednim kolem na asfaltu

jps13
jps13 napsal 09.09.20 v 07:24

Super ,moc pěkná .1 s hvězdičkou.

NiLu
NiLu napsal 11.04.20 v 13:31 10b.

Moc pěkná Súza, tak užívej a kolama dolů!

Wildaja
Wildaja napsal 06.04.20 v 18:05 10b.

Jůů, tak to je překvapení .
Třeba se někdy na nějakém okruhu zase potkáme .
Jezdi opatrně, je to vážně raketa .
Šťastnou cesty vždy . A děkuji i Já .

sislon
sislon napsal 28.03.20 v 21:34 10b.

tyyy jo
krásná kočena..hodně šťastných kilometrů a prázdné silnic přejú
třeba se ještě někdy potkáme