Suzuki AN 400 Burgman (2003)

Vlastník Azarias
Vloženo 1.2.2020
Aktualizováno 9.2.2020

Jarní příprava na sezónu

Vloženo: 16.04.2020, Uskutečněno: 16.04.2020, Stav tachometru: 44391 km, Zhlédnuto: 17x

Tak začátkem února jsem se vrhnul tak trošku na "lehkou" údržbu buráka, začlo to výměnou oleje a filtrů, měl jsem zavadlou ruční brzdu, tak se začla rozebírat kapotáž, abych se dostal k lanku, vyndal jsem ho a zkoušel rozhýbat, bohužel, koupené nové. No a koukám, asi by byly potřeba na sezónu i nové pneumatiky, po přečtení pár příspěvků i fórů jsem se přiklonil k pneu Dunlop Scootsmart, snad budu spokojen. Zrovna jsem vyměnil preventivně i svíčku, hodil jsem tam Iridiovou Denso IU22, na předku se začaly lehce ozývat ložiska, možná by daly ještě sezónu, ale co, když už to mám takhle rozkopaný, tak je tedy taky vyměním, kontrola brzd a ejhle přední destičky, taky výměna. No a začal jsem to vše zase skládat zpět. Na ráfky jsem si pořídil reflexní proužky, výfuk lehce přebroušen a přestříkán, i když na kolínku to bude k prdu, nejspíš bude oprýskaný od kamínků, stojánky přebroušený a natřený, myslím, že na letošní sezónu bude top, na variátor se vrhnu příští rok, bude to pro mě další výzva jo a ještě jsem si nechal nově potáhnout sedlo u čalouníka, jsem nadmíru spokojen, čalouník velice, ale opravdu velice šikovný, nechal jsem si dát protiskluzový povrch a z boku mi dal autokoženku a decentně prošil červenou nití, prostě sedlo vypadá super a cena? Pouhých 3500kč. Tak to je pro letošek zatím vše.