Kawasaki Z 1000 (2010)

Vlastník Pitbullterier
Vloženo 31.1.2020
Aktualizováno 7.8.2023

Hledal jsem po celé republice a nakonec našel za kopcem.

Motorka koupena od FIRMA:LM-moto (Rabštejnská Lhota)

První dojmy - To že mi je souzená Kawasaki,to už vím dávno.Ale vypadá to,že mi je souzený i Z1000.Bude to veliká zmena oproti modelu 03,který jsem jezdil do ted.Uvidíme,co nás čeká na našich společných cestách.

Motorku bych doporučil pro - Když člověk neblbne, tak je to hodná hračka. Ale i tak pro zkušenější jezdce

Kawasaki je prostě vždy moje volba.Tohle už je moje šestá Kawa.Z1000 mi prostě nějak přirostl k srdci.Mám rád zábavné motorky,mám rád,že na nich fouká a mám rád ten pocit,že ke štěstí stačí jen motor a kola. Po necelých 3000km můžu říct,že s tím je fakt sranda.Sice nemám takovou potřebu tahat za plyn,jako dřív.Ale s tímhle zase nemusím tolik brzdit do zatáček.Kam si řeknu,tam ta bílá věc jede.

Po třech sezónách můžu říct, že jsem si nemohl vybrat líp. Sice 03 byla pohodlnější a měla věští nádrž. Ale tohle prostě jede líp a zábavnost neuvěřitelná. Při každém nastartování se musím smát. Jak mě ta motorka baví. S radostí se zvedá na zadní a v zatáčkách ukazuje záda novějším. Jen ten zvuk..chtělo by to laďáky. Ale zatím jsem nenašel žádný, co by se mi k Z líbili vzhledově.

7.3. 2023 tak jsem našel výfuky, co se mi líbí. Vyhráli to MIVV. Skvělý zvuk a vypadají na motorce dobře

eddie80
eddie80 napsal 18.02.24 v 19:31 10b.

Parádní Zed!

Samíc
Samíc napsal 03.09.22 v 21:16 10b.