renocar_unor

BMW S 1000 XR (2020)

Vlastník Motlik25
Vloženo 30.1.2020
Aktualizováno 22.8.2022

Cesťák... Aspoň podle posezu a velkejm kapotám se to o XR dá rict... je to proste touring bajk do kterýho nejakej blazen strčil superbike.

Motorka koupena od FIRMA:BMW Invelt (Praha 5-Stodůlky) - Jednání absolutně skvelý, mohu jen chválit, jmenovitě p. Laube

KTM 1290 Super Adventure R: důvod neuveden

První dojmy - První dojmy? Je to celkem koza, podvozek žehlí ty naše silnice fakt solidně, a o motoru ani nemluvím ?

Motorku bych doporučil pro - Vzhledem k tomu ze je to opravdu takovej univerzální vojak, tak asi komukoliv komu se ty Německý hajtry libej, jen to chce používat mozek a nemít v ty hlave úplně nasrano... Xrko komukoliv doporučim, a když ne do vlastní garaze, tak se aspoň svist. ( pak už bude i v ty vlastní garazi ?)

Pohodlnost, posez, motor, podvozek, vzhled, BMW.

Edit :1000km... a první zjištění co v ni asi je... a upřimně jako na cestovni motorku... to jedei dost... bajk má full výbavu takže podvozek a mapy za mě super.

13.4. Máme za sebou něco málo pes 3tis. km...něco svižně, něco na kochačku, něco sám a něco ve dvou.
Zatim absolutní spokojenost, esa funguje tak jak má... brzdí to zatím dobře, ale pořádnej zápřah brzdy ještě nezažily, takže uvidíme jak na tom budou az si na sebe zvykneme. motor a zátah nebudu ani popisovat, všichni víme z jakého dárce pochází, a z toho se dá lehce odvodit jak funguje.

V porovnání s R1200GS Adventure 2018 muzu s klidem říct že XR je nadopovanej sporťák s pohodlným posezem... GS je neporovnatelnej parník, v jakémkoliv režimu ESA je GS vyrazně měkči, houpavějsi a pohodlnější...

XR - pro někoho kdo má rád nekončící výkon, super podvozek, a trošku pohodlí
S lehkou nadsázkou klidně řeknu ze se na tom dá objet svět... a kdyz nebudeš řešit policii, a to ze to zere i travu okolo silnice, tak to cestuje zavratnou rychlostí.

GS- naprostej univerzál, netreba popisovat, každopadne az na posez je to uplne jiná motorka nez XR- pohodlnější, vláčnější, těžší, větší. velký plus je 30l nádrž a malá spotřeba, což udává fakt dlouhý dojezdy na nádrž.

Edit: 13 000 km, Motorka zatim bez problemu, vymenil jsem čiré plexi za černé a vubec to nevypadá zle ?, jinak za sezonu proběhl servis na 1000km a 10 000km, sezrala nejakej ten benzin a dve sady pneumatik... první bridge t30 evo - ladujou to na motorku už ve fabrice... vydržely 8 tis km... ke konci jsem je už vážně šetřil...
Pokud nekoho zajímají vlastnosti t30 evo- úplně do vrtule jsem z nich nebyl, občas umej pekne uchcat, jinak se relativne rychle ohřívaji a pokud nejste úplný hovado tak se na nich dá i jezdit...
Po 8tis nasazeny Battlax s21 a na těch už se dá rict ze skoro využijete potenciál motorky ???.

Na zimu to vidim na lakovnu a zmenu barvy stříbrných doplňku do černé. Když už je to ten Triple Black...
Konec hlášení, Amen !

CB1000R
CB1000R napsal 23.10.21 v 10:16 10b.

Pecka bike!

bruttopyr
bruttopyr napsal 01.07.20 v 22:41 10b.

Projel jsem model 2020 a musím ti dát za pravdu - XR je peklostroj, co klame tělem!
Letí to jak splašené, přesto pořád sedíš pohodlně, přes quickshifter tam lítají kvalty, prostě nádhera!
Tak přeju spoustu nádherných kilometrů.