KTM 990 Adventure / S (2006)

Vlastník jirik83
Vloženo 28.1.2020
Aktualizováno 9.1.2022

Vzdycky se mi libila,ale tak nejak rozum to nedovoloval..ted po roce velkého váhání zvítězilo srdce a já si ji pořídil.

První dojmy - Původně jsem chtel Rko,ale žadné pěkné bud nebylo,nebo bylo mimo muj rozpočet,navíc jsem v Německu našel krásnou zachovalou Skovou verzi,tak jsem oželel ročník ale vzal zachovalou,s komplet historii. Díky tomu mám vyšší zdvihy a nemám ABS.

Doplňky na motorce - Karbonová maska s led svetlama Rade/Garage
Řetěz ČZ gold
Rozeta supersprox
Hrazda na navigaci Adwa-welding
Schranka rade garage

O proti předchozí motorce(1200GS) je to trošku jiný,hůř to brzdí,musim to točit,je to ucukaný,nemá to moc rejd,topí to..Ale hrozně mě to baví :) jede neskutečně,zvuk miluju,podvozek funguje,je krasná.. !;)

1/2022
Kacena me furt bavi,sundal jsem nosice brasen a koupil kriegu,dostala novy polepy viz fotky. V lete v Bosne mi odesel regulator,znama to nemoc lc8 a ja blbec nemel nahradni sebou,takze to byl kratky vylet :) ted uz ho vozim,plus jsem dodela voltmetr at mam prehled jak to dobiji :)
Mam schranku pod sedlem od radegarge,takze misto na to mam :)
Jinak kachna drzi,jen nejaky spotrebak,menil jsem loziska v kolech,krku rizeni,oleje filtry..
Na podzim jsem nechal odservisovat tlumice u pana Burane na morave,vcetne nastaveni,vrele doporucuju,motorka je krasne pohodlna a pritom nechodi na doraz pri “ostrejsi” jizde. Je to rychlejsi nez me schopnosti.. :)

Super tereni motorka :)

Mann
Mann napsal 16.02.22 v 08:22 10b.

Tak tohle se mi líbí Od A až po Z

Hříbek
Hříbek napsal 10.01.22 v 13:59 10b.

Parádní fotky tak si představuju využití adventure mašiny A ty barvy jsou taky TOP

VlastiMatty
VlastiMatty napsal 02.02.20 v 14:43 10b.

mike.46
mike.46 napsal 31.01.20 v 07:52 10b.

Dobře Ty

Pimpi
Pimpi napsal 30.01.20 v 21:10 10b.

1,2,3 svíce tohleto támhleto všechno jako
Ať slouží