Ducati Monster S4 (2001)

Vlastník Lupino7
Vloženo 28.1.2020
Aktualizováno 28.1.2020

Nahatý krasavec, který mě dostal

Yamaha FZ6 N: důvod neuveden

První dojmy - Motorka působí nejen zvenčí, ale i svým zvukovým a jízdním projevem surově a to je to, co se mi na ní líbí nejvíc. Dokáže zaujmout všechny smysly.

Motorku bych doporučil pro - No určitě pro mě, ale hodně pomůže pro rozhodnutí svezení. Doporučil bych ji lidem, kteří dokáží nechtějí cestovat tisíce kilometrů, ale na cesty do práce, já s ní jezdím kilo tam a kilo zpátky, se hodí.

Doplňky na motorce - Žádné vyhřívané rukojeti, padáky, kufry. Má v originále pár karbonových doplňků a některé postupně dodělávám, jako kryt spojky atd...

Je těžké napsat proč jsem si vybral právě tento stroj. Rozhodoval jsem se původně mezi Yamaha FZ6N, protože jsem na ní seděl v autoškole a nebylo to špatné svezení, a Ducati Monster 695. Vyhlídnutou Yamahu prodali dřív než jsem ji stihl vyzkoušet a 695 jsem naopak nevyzkoušel, protože neměla baterku a já na zapůjčení žádnou nesehnal.
Pak jsem našel inzerát na S4, tak jsem ji jel zkusit a úplně mě ohromila. Jak jsem pod prdelí ucítil ten výkon společně s ovladatelností, bylo rozhodnuto.
Přesto že jsem na začátku, zatím nám to klape

Dan123456
Dan123456 napsal 15.08.20 v 10:24 10b.