Yamaha XS 400 (1982)

Vlastník Kveton
Vloženo 26.1.2020
Aktualizováno 25.6.2020

Shlídnul jsem se v custom úpravách na styl scrambler a tohle je dobrej základ, půjde to pomalu, ale jistě. Jo a perlička, mám sice motorku, ale nemám papíry :))

První dojmy - jel jsem na ní jednou a super, už se těšim až udělam papíry :)

Motorku bych doporučil pro - pro vyklidněný lidi

Doplňky na motorce - začínám s úpravami, malej tachometr, nový housing a LEDková parabola, nový blinkry, novej blatník. Naistaloval jsem centrální stojan

Jak mám napsat recenzi, když nemám ani papíry a jel jsem na ní jednou? Jsem zatím teoretik, chodím kolem ní v garáži a slintám až budu moct jezdit. Nejhorší je, že jsem jí dostal v září a autoškoly dělají papíry až na jaře. Ale začal jsem už s úpravama, měl jsem nefunkční tachometr, světlo svítilo jak svíčka, tak jsem objednal LEDkový atd, určitě budu přidávat fotky

tácíček
tácíček napsal 03.06.20 v 20:26 10b.

Ahoj, vidím že máš Yamahu XS 400 SE, je krásná, také jsem si udělal radost a chodím se na ní dívat do garáže, jelikož ještě není na papírech.

Ombrero
Ombrero napsal 01.02.20 v 09:22 10b.

Krasavice... uvidíme kam tě to zavede. Já taky na začátku plánoval podobně a nakonec mám super exota

Kveton
Kveton napsal 27.01.20 v 22:38

Díkes :) Jako přiznám se, že jsem obden v garáži a vždy alespoň nastartuju a užívám zvuku :))

vwlasta
vwlasta napsal 27.01.20 v 22:26 10b.

Pěkné strojek

dekel
dekel napsal 27.01.20 v 13:57 10b.

Držím palce nezabudni sa pochváliť s výsledkom