BMW R 1200 GS Adventure (2007)

Vlastník Aleš-ák
Vloženo 25.1.2020
Aktualizováno 15.11.2020

Bramboráka jsem dovezl 20.1.2020
Doufám,že tahle motorka splní mé další sny v cestování na moto a posune mě zase o něco dál.

Honda CRF1000L Africa Twin: Vysoká cena...

První dojmy - První dojmy? Vau, hukot, mazec, tu chci =D Posez v sedadle uplně bombastickej.Celkově je to velký hovado a za řídítkami se cítím úplně jinak, než na předchozích motorkách,určitě bezpečněji. Ovládání například blinkrů trošku nezvyk,ale to si sedne.

Doplňky na motorce - Padací rámy,upravené tak,aby ochránily i víko ventilů,blastry s vyvýšenou ochranou na ruce od touratech. Na bočním stojanu velká packa touratech.Přídavné světlomety.Kufry.Deflektory.Příprava pro GPS,tempomat, lepší zrcátka

Pořízení advíka byla tak trošku náhoda. Můj sen je Africa twin 1000 CRF. Ceny těchto motorek jsou značně nad limitem toho, co chci za motorku dát. Takže jsem začal pokoukávat i po jiných značkách motorek.Mezi nimi byl právě Adventure od baworáku. Tenhle stroj pochází od staršího pána,který na něj moc nejezdil,proto necelých 54000km najeto je doložitelných a pravých.Cena právě nebyla vůbec vysoká,protože pán nebyl žádný překupník,který si za tyhle motorky říká nesmyslné částky s vysokým nájezdem a stavem horšího průměru...

Mohu říci, že brzdy jsou opravdu ostré,k tomu jim pomáhá ABS druhé generace.Váha je taky slušná, ono 270kg není žádná prdel a doufám,že mi tohle nikdy nespadne na zem, nedej bože i já s ní.. Motor, dvouválcový boxer,kladivo jak hovado, krouťák takovej, že by to snad utáhlo tank =)
Jak já říkám, tohle je žehlička asfaltu a všem,kteří váhají jestli jít do BMW, tak říkám ano =) Je to prostě bomba... Nikdy jsem nebyl s motorkou takto spokojený.

15.11.2020 odjela dělat parádu do Plzně.

Petr_TA
Petr_TA napsal 01.02.20 v 08:32 10b.

Dobrá volba
Něco o tom vím ...

Mark09
Mark09 napsal 30.01.20 v 12:42 10b.

LukášV650
LukášV650 napsal 29.01.20 v 15:27 10b.

Pěkná bestie Můžem někdy dát společnou vyjížďku. Taky se těším na jaro

Pitrz
Pitrz napsal 29.01.20 v 10:29 10b.

Vypada libově, ať ti slouží ke spokojenosti spoustu kilometrů. Věřím, že se nemůžeš dočkat jara

Lukeeno
Lukeeno napsal 28.01.20 v 16:20 10b.

Přeju hodně adventurních km My šli ještě hloubš do minulosti a pořídili 11GS a po loňském Balkánu velká spokojenost