renocar_unor

Honda NSR 125 (1998)

Vlastník martinnebe
Vloženo 22.1.2020
Aktualizováno 22.1.2020

Rychlá, uřvaná, žravá motorka se silným upraveným motorem pro okruhy.

Aprilia RS 125: Sice pro mě hezčí ale více se posírá a hlavně já jsem Hondař, takže volba byla jasná.

První dojmy - Když jsem na ní poprvé seděl tak než jsem vychytal rozjest tak mi to dvakrát chcílo, asi to je jen problém u té mé ale při rozjezdu je potřeba více plynu a pak hned ubrat jinak vystřelí jako prase

Motorku bych doporučil pro - Holky a lidi menší postavy. Ale hlavně pro hodně rozumné lidi, po pár úpravách je motorka schopná jet až 180km/h což na její váhu a brzdný účinek je strašně moc.

Doplňky na motorce - Laděný výfuk, led denní svícení

Udělám jen krátkou recenzi, protože jsem na motorce jezdil jen půl roku (motorku už vlastním rok a půl). Rok jsem strávil opravou a úpravou.

Dovolím si přeskočit průběh úpravy, o tom udělám zvlášť v deníku motorky (jestli to někoho zajímá může se podívat) Takže teď budu mluvit pouze po dokončení celého procesu.

Po prvním jízdě jsem byl extrémně nadchnutý, ten točivý moment a výkon tak malého obsahu jsem nečekal ( upravený motor pro okruhy 27Kw ). Jediné co bylo pro mě zklamání byl výfuk, byl to sice výfuk pro okruhy ale já jsem ho vyměnil za laděný výfuk který mi snížil výkon na 25Kw ale zase zapříčinil plynulý chod již od nižších otáček. ( ohledně výfuku v přestavbě )

Po všem jsem již s motorkou naprosto spokojen ale nedoporučuji rodičům co budou chtít koupit motorku svým 16letým dcerám či synům. Motorka na svůj obsah se chová velice agresivně a někdy při sportovní jízdě se člověk nevyhne lehkému klouzání v zatáčce kvůli poměru výkon/váha a nebo při rychlém rozjezdu se mi motorka zvedá až skoro do konce dvojky. A co se týká brzdného účinku tak ten je taky špatný. Rozhodně to není motorka do začátku ale spíš doporučuji koupit kutilům a lidem se zkušenostmi a nadšením pro 2t motory.

hrc47
hrc47 napsal 27.01.20 v 10:29 7b.

Jak říká Roman , 125 jede dokud se nesvezeš na velký mašině , každopádně NSR pěkné

Bubrak-ZX10R
Bubrak-ZX10R napsal 27.01.20 v 01:08 10b.

Honda je proste Honda

FurtPlnej
FurtPlnej napsal 25.01.20 v 23:47 9b.

Krásná mrška !

RomanSS
RomanSS napsal 22.01.20 v 17:22 5b.

Jestli ti tohle příjde jako taková raketa, tak počkej, až se svezeš na něčem pořádným. Já měl lepší RS jako první motorku a jsou to fakt hodný koťátka.
Ale jinak jsem zvědavý na ty úpravy...ale myslím, že 27kw ani náhodou...