Honda NC 750S (2018)

Vlastník ThomasHeger
Vloženo 15.1.2020
Aktualizováno 15.1.2020

pecka, pecka, láska na druhý pohled, kvalitní věci nepotřebují reklamu, je potřeba si je jenom zkusit

Motorka koupena od Honda Fomi

Výška jezdce: 181cm

První dojmy - Na první pohled na ní koukáš. Jakmile na ní sedneš a vojedeš jí, láska na první tah. Skvěle padne do ruky. Není to modelka s 150PS, ale jízda na ní je dokonalý požitek.

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře, motorkáře, kteří jezdí na pohodu bez ambic na závodění s prioritou kochat se a dobře si zajezdit na spolehlivém a maximálně technicky dobře vybaveném stroji.

Doplňky na motorce - výfuk IXIL...perfektní zvuk

Tuto motorku jsem si nevybral. Vybrala si jí moje žena. Chtěla se mnou jezdit, já tehdy pilotoval SUZUKI 1200 Bandit. Protože mám svou ženu rád, koupil jsem jí úplně novou s DTC převodovkou s vyhlídkou, že poslední třetinu poločasu našeho života strávíme cestováním. Bohužel v osudný den, závěrečné zkoušky v autoškole a havarovala a rozdrtila si nohu. Sen se rozplynul. Honda NC 750 s s automatickou převodovkou mně tak nadchla, že když jsem se rozhodoval, zda prodám svou motorku nebo motorku od manželky, tak jsem se rozhodl, že se zbavím bandita, což jsem i udělal. Produkt HONDA NC750s s automatickou převodovkou, je úžasná motorka, geometrie umožňuje dokonalý prožitek průjezdu zatáčkou s maximálním pocitem bezpečí brousíte stoupačky v každé zatáčce. Automatická 6 stupňová převodovka umí vykreslit všechny Vaše požadavky a zajistit pohodovou jízdu. Jediné na co se soustředíte je jízda. technicky je to dokonalý produkt dnešní doby. Na začátku jsem pohrdal tím, co si má žena vybrala, dnes s pokorou si užívám jízdu na opravdu dokonalém stroji.

Geodet
Geodet napsal 22.01.20 v 19:22 10b.

Hezky, pěkně .

Samíc
Samíc napsal 22.01.20 v 18:10 10b.

porschemen
porschemen napsal 19.01.20 v 08:11 10b.

Ahoj, zdravím a gratuluji k výběru moto.Mám ji taky v plánu jako druhou motorku právě na cestování.Je super tak hodně pohodových km a kolama dolů!!

Stýv
Stýv napsal 18.01.20 v 16:34 10b.

Též jsem zakoupil Hondu NC 750 v červené metalíze, loni v srpnu jsem s ní spokojen mám s ní najeto 2800 km těším se až začne sezona a bude se moct zase jezdit

Pupi04
Pupi04 napsal 17.01.20 v 07:53 10b.

Skvělá volba
tak už jen pro potěchu a vždy šťastný návrat