Honda NC 750S (2018)

Vlastník ThomasHeger
Vloženo 15.1.2020
Aktualizováno 15.1.2020

pecka, pecka, láska na druhý pohled, kvalitní věci nepotřebují reklamu, je potřeba si je jenom zkusit

Motorka koupena od FIRMA:FOMI (Vendryně)

První dojmy - Na první pohled na ní koukáš. Jakmile na ní sedneš a vojedeš jí, láska na první tah. Skvěle padne do ruky. Není to modelka s 150PS, ale jízda na ní je dokonalý požitek.

Motorku bych doporučil pro - pro pohodáře, motorkáře, kteří jezdí na pohodu bez ambic na závodění s prioritou kochat se a dobře si zajezdit na spolehlivém a maximálně technicky dobře vybaveném stroji.

Doplňky na motorce - výfuk IXIL...perfektní zvuk

Tuto motorku jsem si nevybral. Vybrala si jí moje žena. Chtěla se mnou jezdit, já tehdy pilotoval SUZUKI 1200 Bandit. Protože mám svou ženu rád, koupil jsem jí úplně novou s DTC převodovkou s vyhlídkou, že poslední třetinu poločasu našeho života strávíme cestováním. Bohužel v osudný den, závěrečné zkoušky v autoškole a havarovala a rozdrtila si nohu. Sen se rozplynul. Honda NC 750 s s automatickou převodovkou mně tak nadchla, že když jsem se rozhodoval, zda prodám svou motorku nebo motorku od manželky, tak jsem se rozhodl, že se zbavím bandita, což jsem i udělal. Produkt HONDA NC750s s automatickou převodovkou, je úžasná motorka, geometrie umožňuje dokonalý prožitek průjezdu zatáčkou s maximálním pocitem bezpečí brousíte stoupačky v každé zatáčce. Automatická 6 stupňová převodovka umí vykreslit všechny Vaše požadavky a zajistit pohodovou jízdu. Jediné na co se soustředíte je jízda. technicky je to dokonalý produkt dnešní doby. Na začátku jsem pohrdal tím, co si má žena vybrala, dnes s pokorou si užívám jízdu na opravdu dokonalém stroji.

kairon83
kairon83 napsal 08.04.24 v 11:41 10b.

Estoy desarrollando https://apktodo.net/es/spotify-premium/ para la comunidad, todo es gratis para todos, desde juegos hasta aplicaciones. Espero que dediques tu valioso tiempo a experimentar y contribuir a mi mejora.

DonaldMalone
DonaldMalone napsal 17.01.24 v 04:22 10b.

Escucha la mejor música de todos los tiempos con Spotify premium, descarga y selecciona https://apkclasico.com/spotify-apk.html, luego sigue las instrucciones.

PaulaSwanson
PaulaSwanson napsal 12.12.23 v 14:15

Je to skvělé auto. Líbí se mi zvuk jeho silného a silného motoru. Zvuk motoru je silný jako u závodních aut. Odkazuji na silné zvuky motoru na http://zilsesleritelefon.com/

JeremiahDixon
JeremiahDixon napsal 06.12.23 v 12:13

It's a wonderful experience that will be even better when you silently use the music in this experience with the unique sounds at https://dzwonkitones.com/

PhyllisNelson
PhyllisNelson napsal 24.11.23 v 07:57 9b.

Thanks for sharing something meaningful, download spotify app from https://apktodo.io/es/spotify-premium and enjoy top music