Yamaha TDR 125 (1999)

Vlastník diemonDC
Vloženo 14.1.2020
Aktualizováno 1.5.2021

Super malý velký enduro. Můj návrat na dvě kola tentokrát i mimo silnici.

První dojmy - Lehoučká a moc dobře se ovládá. Také vypadá jako "dospělá motorka". Tatko živou a hlavně krásnou dvácu už dneska asi stěží někdo postaví.

Motorku bych doporučil pro - Pro kohokoliv nad 160cm co chce se dobře povozit i mimo silnici.

Doplňky na motorce - Kufr

Dostala se ke mě náhodou.

Původně se pořídila nepojízdná. Později se vyčistil karburátor a motorka ožila.

Začala se na ní učit sestra - možná že budou fakt motorkářka ve 14ti letech :D
Vzhledem k tomu, že má sotva 160cm i s botou tak na ní byla opravdu vysoká. Jezdila bez sedla a seděla na baterce (což jí asi solidně naklepalo řízky :D ). Nicméně základy se naučila s tátou jsem se dohodl, že si ji odkoupím.

Na podzim jsem po douhlém hledání našel dvě stejné a vyhovující pneumatiky od Pirelli - takže rychlá objednávka. Pneu jsou připravené na přezutí. Ještě bude potřeba seřídit karbec aby držela volnoběh tak jak má, občas se jí nechce.

Po vánocích se změnil plán, v jedné z krabiček byly klíčky, motorka je ofiko moje.

Prodána na (do) Sázavu.

diemonDC
diemonDC napsal 15.01.20 v 12:45

@WiMPY Budu a rozhodně jí nehodlám v následujích letech dát z ruky. Taky jsem začínal na Simáči a staré Mustangu. Bohužel se mi je nepodařilo dochovat (byl jsem prostě mladý a blbý). V teď už jsem chtěl něco silnějšího ale po nesmrtelným a blbuvzdorným dvoutaktu jsem prostě skočil hned. Silnější pořídím později k této. Pokud je zakážou tak mi ji max. vyřadí z registru ale to mě v řádění mimo silnici nezastaví :D

WIMPY
WIMPY napsal 15.01.20 v 11:11 10b.

Pěkný stroj. Když jsem byl mladý takové nebyly dostupné. My jezdili na Simsonech a MZ-ách. Takový opečovávej a bude ti věrně sloužit až do doby než zakážou (na popud EKOteroristů) cvajtakty.