Gas Gas EC 300 R (2008)

Vlastník hluska
Vloženo 12.1.2020
Aktualizováno 8.6.2023

Zábavný, ostrý, lehký, dvoutaktní enduro.

První dojmy - Jako uplnej enduro začátečník jsem byl tak trochu v jinym světě. Oproti silnici všechno hrozně měkký a příjemný(tlumiče, spojka, prední brzda). Teda až na sedačku, ale na enduru se na ní stejně skoro nesedí ?

Původně jsem si chtěl koupit nějaký enduro na zimu abych přečkal zimní absťák ze silnice a že ho třeba na jaře zase prodam. Ani jsem přesně neměl představu jaký. Ale jak mě to chytlo to vůbec nechápu a jsem strašně rád, že jsem pořídil právě Gase a ne něco "tupějšího". I když na ten dvoutakt si pořád dost zvykam. Že to "docela" jede mi až tak problém nedělá, ale průser je, že se občas nechám unést a zapomenu, že to nebrzdí motorem a hned jsem někde v prdeli. Podvozek zatim vůbec nemá cenu abych hodnotil. Je tak stokrát lepší než já. To je vlastně celá motorka. Prostě se mám ještě hooodně co učit, ale hrozně mě to baví. Je to prostě boží a určitě ho na jaře neprodám!

Tak už jsem přišel na jednu chybičku... Dost mi chybí startér, když mi to chcípne někde ve stráni, tak nic moc :)

Nejtěžší motorka na jízdu po zadním na který jsem jel :)

Prodáno...

DoktorARO
DoktorARO napsal 18.09.21 v 20:08 10b.

Pěkné fotky

hluska
hluska napsal 15.01.20 v 21:37

Zelinář: svet je malej

Zelinář
Zelinář napsal 13.01.20 v 20:58 10b.

Hele, moje bejvalka