Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník Pet1970
Vloženo 9.1.2020
Aktualizováno 14.1.2020

Láska na první pohled s otazníkem zda tmavá či světlá ,manual či automat.

Motorka koupena od Honda Děčín - výborné jednání ,ochota .

Yamaha XT1200Z Super Tenere: africa je hezčí i když XT svítí obě oči najednou
BMW R 1250 GS Adventure: potkávám jich spousty a ten zobák není moje gusto,obava z ceny ND a servisu
Honda VFR 1200X Crosstourer: africa je hezčí

První dojmy - První svezení a vše mi vyhovovalo

Motorku bych doporučil pro - Každému co o ni bude stát.

Doplňky na motorce - hlavní stojan Honda, komfort stupačky spolujezdec Honda, boční a vrchní kufr bumot vč. držáků a ploten, padací rámy OM komplet, přídavná světla vrchní potkávací/dálková Denali 50/100%, přídavná světla mlhová Denali , sentinel Denali, spodní kryt motoru OM, boční stojan Camel, vnitřní brašny Bumot,
box na nářadí Bumot, vystužení hrazdy navigace Camel, zamykatelný držák navigace Touratech, navigace Tom Tom 550, vodotěsný obal telefonu Oxford,
s vlastním držákem a dobíjecí stanicí USB, vyhřívané ,,packy" pro spolujezdce Oxford, přední a zadní kamera Mio 760, brašničky do rámu Marselus, zásuvka USB zadní, vyztužení uchycení vrchního kufru, podsvícení vypínačů přídavných světel a ABS, G. kanistr a lahve na vodu s držákem na kufry,led osvětlení RZ . V plánu přešít sedlo a opěrku,kryt řetězu a blatník,blastry,prodloužení zadního blatníku.

Po šesti měsíčním koukání na internet a rozmýšlení zda světlou či tmavou a automat nebo manual jsem uznal že na mé ježdění stačí moje stará Honda Transalp 650,
07 najeto 24000 od nova tak co, šlape jak hodiny tak proč měnit.
Po návštěvě mého známého s Varaderem 1000 jsem začal uvažovat o kupi téhož stroje. Několik jsem jich okukoval ale nevybral.
Jelikož dcera udělala v létě papíry na 125 pořídil jsem ji Varadero a potřeboval příchytky,zajel jsem do Hondy na Jarov.
Příchytky neměly ale vystavenou HATAS ano.
Tmavou v manualu .
Nežli jsem tento nápad z lehka projednal s rodinou,byla pryč.
Vytelefonoval jsem všechny Hondy v ČR tmavá nikde.
Poslední Honda Děčín, přijeďte máme tmavou ale v automatu,v manuálu jen světlou,
dáte zálohu a nechám vás projet s manuálem i automatem. Automat nééé, děkuji.
Sedám do auta a jedu , po seznámení s ochotným prodejcem sedám nejdříve na automat manuál přijede za chvíli , no co zkusím o nic nejde.
No a na manual už nedošlo.
Po troše strachu se trefit do dveří jsme si rozuměly a druhý den byla moje.
Vysnil jsem tmavou v manualu a odjel se světlou v automatu.
Ujeto cca 8000km po druhé garančce ,mé očekávání nadmíru naplňuje,
Mouchy se najdou na všem.
Lehce rezne, držáky na nádrži a rámu/stačí včas podstříknout z části bílou vazelínou a setřít a z části voskem na dutiny a je po problému/.
Nesedící přední plast.bok - dopasovat.
Jinak nic super jízda manželka je spokojená ,dcera/16/Varadero 125 jezdí super,kluk /25/ Transalp 650 taky,sice po svém ale bezpečně ,prostě jezdí celá rodina.

Fratr
Fratr napsal 26.01.20 v 10:21 10b.

Super stroj a je nádherně vyšperkovaná. Užívej si ji dlouho!

speroure
speroure napsal 21.01.20 v 21:51 10b.

Parádní ATAS! Přeji mnoho úspěšných km, nejen tobě, ale celé rodině! :)

Blade007
Blade007 napsal 14.01.20 v 15:55 10b.

Jj, byl jsem na tom stejně, jedno svezení a musel jsme jí mít . Ať slouží

Quake_J
Quake_J napsal 13.01.20 v 22:15 10b.

S automatem mám jen dobré zkušenosti. I offroad.

Martin1042
Martin1042 napsal 13.01.20 v 19:48 10b.

Pěkně