KTM Duke 390 (2015)

Vlastník Trom
Vloženo 8.1.2020
Aktualizováno 17.5.2020

Po dovolené v Aténách, kterou jsem v Lednu 2019 absolvoval jsem se rozhodnul udělat řidičák na motorku, ale nechtěl jsem pro začátek nic silného na čem bych se hned zabil.

Motorka koupena od Restelmoto - Byl to komisní prodej, Moto bylo u nich koupené jako nové a po celou dobu u nich servisované.

Ducati Monster 600: důvod neuveden

První dojmy - Motorka pro nezkušeného jezdce jako jsem já ( měl jsem před ní Suzuki Burgman 125, ale skůtr není motorka) je naprosto parádní. Chvíli mi trvalo si zvyknout na spojku( je trošku škubavá oproti jiným), ale po chvilce byla jízda parádní. Příjde Vám, že motorku máte dlouho, je ovladatelná, není zbrklá a na ten objem docela živá.

Doplňky na motorce - Padáky, vyměněné sedadla od Powerparts, Akrapovič výfuk i se svodama, nastavitelné CNC páčky( Spojka i brzda), padací špunty v kolech, koncová ochrana řídítek, rozšířená řídítka Powerparts, větší plovoucí přední brzdy Powerparts

Hledal jsem motorku pro začátek a neměl jsem moc přestavu, tak jse mse díval co je v nabídce a japonci mě moc neberou. Původně jsem chtěl Ducati Monster, ale jelikož miluju oranžovou barvu tak jsem furt pokukoval po motorkách od KTM a volba pak byla jasná. Duke 390 je parádní motorka do začátků, jediné s čím jsem se já po nějaké době potýkal tak má výška a jak ji na motorku poskládat.

Trom
Trom napsal 14.01.20 v 07:54

Je to možné, já ji kupoval na konci února 2019

Matess727x
Matess727x napsal 12.01.20 v 20:47 10b.

Podle fotky,...jsem jí s těma doplňama viděl ještě když byla někde na té inzerci. Jinak mám jí od loňska,...koupenou jen tak, prostě jako hračka kolem komína. KTM 390 Duke mě neskutečně baví,...a to jsem pár motork už měl. Dobrá volba.

Mercurio
Mercurio napsal 10.01.20 v 14:13 10b.

Výborná a zábavná. I na cestu do Alp!

Trom
Trom napsal 08.01.20 v 13:11

Je to super, nelituju, že jsem si ji pořídil. Teď na podzim jsem si k ní koupil KTM 1190 Adventure S.

dekel
dekel napsal 08.01.20 v 12:15 10b.

Dobrá voľba, ovládateľnosť ako na bycikli ale s raketovým motorom. Je to zábavné vozenie, má ju syn a ja sa nej ťiež rád zveziem.