Suzuki GSF 1200S Bandit (2004)

Vlastník MirekOpiol
Vloženo 7.1.2020
Aktualizováno 7.1.2020

Pohodlná spolehlivá motorka i na delší výlety.

První dojmy - Na první dojem velka silná a velice pohodlná motorka, která ma neskutečný krouťak. Po prvním svezení mě motorka hned padla do ruky a řekl jsem si, že to je přesně to co hledám.

Motorku bych doporučil pro - Bandita bych doporučil všem, kdo se rádi svezou rychleji a spíše preferují delší cestování.

Doplňky na motorce - led blinkry, led zadní světlo, chromované přední světlo model N, zrcátka obdelnikové, teploměr oleje, laděný výfuk, padáky, zasuvka 12v

Cca půl roku jsem sledoval inzerce a četl recenze, než jsem se rozhodl pro Bandita.
Bandita jsem si vybral proto, protože se mi líbí a mám rád naháče.

Jednoho dne (13.6.2019) jsem narazil na zrovna zveřejněný inzerát prodám Suzuki GSF 1200 Bandit s polo kapotáži, který mě zaujal, byl to čerstvý dovoz z Německa ročník 9/2004 po prvním majiteli (důchodci) a cca 38 000 km najeto, pojízdná, ale jíž několik let odstavená a někdo ji posprejoval. Po telefonické domluvě sedám do dodávky a jedu cca 540 km k Domažlicím. Na místo jsem dorazil v pozdních odpoledních hodinách, kde už na mně čekal prodejce.

Během prohlídky jsem se dal do řeči s prodejcem a zjistil trochu o historii a osudu motorky, kterou prodejce prodává. Prodejce pracuje a bydlí již několik let v Německu, kde byla motorka. Bylo mu líto několik let pozorovat odstavenou motorku jak chátra, navíc ji pak někdo posprejoval, tak se domluvil s majitelem že zajísti a vyřídí prodej.

Na to že motorka několik let stála, tak po nabiti baterie a naliti benzinu nastartovala bez problému.
Motor šlapal jak hodinky, nikde nic neprosakovalo, necinkalo ani neklepalo, motor Top stav, najeto cca 38 000 km.
Homologovaný laděny výfuk má super zvuk ve vyšších otáčkách.
Na motorce nové pneumatiky pirelli.
Vše fungovalo, jak má.

Vzhledově Bandit nic moc
Motorka nebyla nikdy bourána, jen nějaký vandal ji něčím posprejoval, to rozleptalo barvu. No prostě říkám si bude potřeba nový lak a trochu motorku předělat, jestli ji koupím, ať nějak vypadá, vždy jsem chtěl model N a tohle bylo S, s polo kapotáží.

Jdu motorku projet a rozhodnout se, jestli ji koupit nebo ne.
Už po par metrech rozhodnuto, beru ji

Takhle jsem Bandita dovezl

Takhle je Bandit po laku a předělan na model N

S motorkou jsem velice spokojen

Čadil
Čadil napsal 22.01.20 v 17:05 10b.

Petr163
Petr163 napsal 13.01.20 v 20:40 10b.

Loupežník je dobrá volba.Já mám 1250 a jsem max spokojený a to samé přeju i tobě.A hezky sis ho upravil

Hanz1979
Hanz1979 napsal 12.01.20 v 19:18 10b.

Skvělá motorka také mám přeji ať dělá radost a spoustu ujetých kilometrů

Zipák
Zipák napsal 11.01.20 v 07:20 10b.

Tohle se nikdy nekouká

HDPája
HDPája napsal 10.01.20 v 19:22 10b.

Asi nejhezčí naháč té doby...Na bandasce jsem dělal motoškolu,moje srdcovka...