Kawasaki GPZ 500 (1995)

Vlastník Tintas
Vloženo 7.1.2020
Aktualizováno 7.1.2020

Karambol aneb co dál?

Vloženo: 23.04.2020, Uskutečněno: 23.04.2020, Stav tachometru: 17501 km, Zhlédnuto: 15x

Vše souvisí se vším a tak když jsem na tomto webu koukal na odkazy proč mašina táhne tam či onam našel jsem video kde Tippo si trénuje průjezdy zatáček v protisměru atd. s Názvem "..co dělám špatně?" no a po spoustě dobrých radách na x tém odkazu byl i odkaz na film Twist of the wrist II no a tak jsem pochopil, že nejen staré gumy na kole vyměnit ale gumu pod helmou nějak obohatit. Prima odkaz protisměrné řízení funguje o víkendu budu zkoušet pomalé a plynulé nájezdy do zatáček a zatáčkou a nebudu se na tom už snad kroutit jako když mám tasemnici! Práce s těžištěm, přirozené vysedání a lehké řízení. Tak uvidíme. A teď bych chvíli zase jezdil, abych se nestal světovým teoretikem

• Kawa putuje do Prahy

Tak Kawa je pryč. Loučení bylo rychlé ale intenzivní. Koupil si ji Honza, Jawista, o kus větší a těžší než já a podle všeho se na ní srovnal. Protože jsem ji prodával asi natřikrát a nešla prodat, napadlo mne že asi ten

Typ: Prodej
    Vloženo: 14.03.2023
    Uskutečněno: 14.03.2023
  • 2021

Já mám Moto, Můj šéf má Moto 4x, manžel naší účetni má 6 Moto, Prodej Moto tedy nových Moto se zvýšil v roce 2021 o 30%, počet dovozů nikdo z motohlidek nezná,! Emancipace motogroups se srovnává a já se doprdele ptám! Ve

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.04.2021
    Uskutečněno: 08.04.2021
  • Vysočino Moravo buď pochválena

Tak jsem tedy po opravě vyrazil. Firemní akce s nefiremní moto. Cesta vedla z našeho rodného hnízda do Buchlovic pro neznalé je to u Uherského Hradiště, kopec který je ikonou pro místní bickery pro pěkný dlouhý kopec se

Vloženo: 05.06.2020
    Uskutečněno: 05.06.2020