Yamaha TDM 900 (2002)

Vlastník hellboy265
Vloženo 27.12.2019
Aktualizováno 3.3.2020

je to Yamaha ,výkonu dostatek ,cestovat se dá v pohodě i ve dvou a prodávající nedaleko tak proč ne

První dojmy - Výkonu dost,trochu těžká, první motorka po 300 ccm skútru ale hlavně ten zvuk !Byl únor klepal jsem se možná víc strachy že to někde položím než zimou ale i tak po chvíli jízdy myslím to bude ok!!

Motorku bych doporučil pro - Myslím pro někoho kdo už má něco najeto,ale proti gustu ...

Doplňky na motorce - Laďáky ART s homologací ,top case,boční kufry Yamaha,držák mobilu a nabíječka USB

Potřeboval jsem motorku na svižnější svezení a hlavně na bezpečné předjíždění ve dvou,občas někam i dál- něco s sebou naložit a to mi už můj skútr Yamaha versity už bohužel nedokázal dopřát.
Motorka krásně táhne,i když v nižších otáčkách trochu cuká,ale s tím se člověk naučí.Výkonu má na mně až dost a to i ve dvou neztrácí dech.Brzdy úplně dostačující vpředu 4pístkové.Podvozek nechávám nastavený tak jak jsem koupil a nic s ním dělat zatím nebudu jelikož nemám potřebu.Ovladatelnost na místě trochu těžší jako u všech větších motorek ale když se rozjede je to pryč.
Jízda se spolujezdcem bez problému.
Na cestování mám malý top case a originál Yamaha boční kufry,do kterých se toho vejde dost,i přilba.
Spotřeba?Tu jsem tedy neměřil ale myslím 5-6l
Öd února jsem najel asi 7000 km a žádný problém se díkybohu neobjevil.
Nyní TDM dostalo nové pneu Metzeler Road 8,novou řetězovou sadu,brzdové desky vpředu i vzadu,výměna kapalin a seřízení ventilových vůlí.
TDMko patří určitě na silnici i když několikrát jsem byl nucen dát i lesní cestu,ale přeci jenom ta váha...Do města proč ne?Hlavně na semaforu trochu protáhnout laďáky ART :)
Cestovat se dá myslím s každou motorkou,ale když se dá za to občas vzít a je někam co dát, tak tím jenom lépe.
Je to už přeci jenom dáma v letech,něco má najeto sem tam nějaký ten škrábanec,ale je moje a leccos si na ní dokážu udělat sám.

Slávek-TDM
Slávek-TDM napsal 03.03.20 v 12:14 10b.

Jestli jeste neni upravene ovladani klapek airboxu, tak bych to udelal. Castecne to pomuze vyresit cukani v nizkych otackach. Staci odpojit a zaslepit hadicku, ktera do toho solenoidu vede.

alexa7
alexa7 napsal 30.12.19 v 12:29 10b.

TDM je super motorka, to tvrdim aj po rokoch co som vystriedal asi vsetky turisticke top modely.
/momentalne GS/
Ak by som nechcel vela zainvestovat do turistickej moto, tak by to bola prave TDM a nic by mi na nej nechybalo.
Vela stastnych km.