renocar_unor

ČZ 350/472 (1986)

Vlastník Adakill
Vloženo 27.12.2019
Aktualizováno 27.2.2020

Toto už je poslední model z novějších 350 kterou jsem ještě neměl, tak hned jak se objevila za rozumný peníz hned jsem se pro ní vydal.

První dojmy - První můj dojem bylo velké nadšení, protože vlastním Jawu 634 a i model 638 a oproti kolegům z Jawy je ciza jasné lehčí a ovladatelnejsi než soukmenovci jiné značky.

Jenže jak jsem ji složil v garáži, tak pak to všechno začalo, poshánět chybějící díly, hliníkové kola jsou neskutečný problém, ale nakonec jsem sehnal obě dvě za cca 2500, poté kryt řetězu to byl další oříšek, ale sehnal jsem ho za 2000, dále nová elektrika, pristrojovka bowdeny, zadní světlo a ejhle jsem v tom stejně jak za patinovy stroj ? alespoň mě to donutilo motorku nastrikat, v současné chvíli mi akorát schne plnič.
Motorku jsem i před odstrojením přihlásil na české doklady a zpojizdnil, a musí říct ze motor jede jako vítr.
Tak dneska montáž nově nalakovaných dílů, teď už jen čekám až mi dojdou hliníkové ráfky.

Teď už mi jen chybí ty hliníkové ráfky na které už čekám 14 dni ?

Tak ráfky už mám vypletené a namontované, dále jsem sehnal pěkné původní sedlo a motorku už mám skoro hotovou + jsem ještě olinkoval přední a zadní blatník a dcera mi pomohla očistit motor :D

Adakill
Adakill napsal 03.01.20 v 09:59

Díky moc, teď už jsem se trochu posunul.
Otec mi taky mopáhá v opravách :D

Targus
Targus napsal 03.01.20 v 09:26 10b.

Vidím, že máš doma podobnou vraždu, jako já.

Tou vraždou nemyslím manželku, ale motorku.

Místo manželky mi tam posedává syn.

A ta vražda v garáži je jeho - naštěstí.

Já mu ji můžu za odměnu neustále pomáhat spravovat a zachraňovat.

Motorka a manželka mají ode mne deset, ať si to rozeberou, jak jim je libo.

Kolečkama dolů.

Adakill
Adakill napsal 29.12.19 v 06:52

Díky moc kluci vždy pozitivní slovo zahřeje na srdci Jo manželka je s mým koníčkem už smířená a dokonce k tomu taky přičuchla a jezdí ráda semnou

sekáčmagor
sekáčmagor napsal 28.12.19 v 11:47 10b.

Jawa nebo ČZ u mne je to vždy za 10.Ale líbí se mi tzen soubor co máš doma...

cmiral
cmiral napsal 28.12.19 v 00:12 10b.

Další zachráněná