Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Kejdas
Vloženo 27.12.2019
Aktualizováno 27.12.2019

Vloženo: 07.02.2023, Uskutečněno: 07.02.2023, Stav tachometru: 30000 km, Zhlédnuto: 31x

Jak už to tak občas bývá a svět se mění- kamarád musel pustit původní garáž, ve které jsme měli původní doupě. Já jsem zase dostal super nabídku na prodej duc, na kterou tam stejně jen tak padal prach, a tak jsem ji se slzou v oku prodal. Ale pořád jsem měl v hlavě. Jak bylo to naše moto doupě perfektní a že by bylo škoda nějaké rozumné prostory, pohovku, pár dekorací, možná i bar a něco podobného zrealizovat nově.

Vhodný prostor, pohovka, křesla, bar a půl je hotovo

Sháněli jsme zrovna s kamarádem garáž pro 2 motorky a on přišel s tím, že našel bezva prostor garáže se skladem, který by mohl částečně využít pro podnikání a částečně jako prostor pro garážování motorek, menší opravy a vybudování moto doupěte. Nájem nevyvházel nijak draho a z větší části ho zaplácnul kamarád, který si tam chtěl vytvořit menší sklad pro jeho firmu, takže jsme se dohodli, že do toho půjdeme. Přes zimu jsme udělali podlahu ve špinavé i čisté části, zařídili improvizovaný bar s poličky za ním, v prostoru přibyla nová pohovka, kterou jsme chytli za pár korun z Y-nabytek.cz, křesla jsme koupili z bazoše a po marketech posháněli pár dekorací na stěnu. Teď už máme víceméně hotovo a těším se, jak se tam budeme scházet, jakmile se trochu oteplí, zvát kamarády na večerní grilovačky před garáží, poíjet něco dobrého na pohovce apod.

Milan1963 (272) napsal 07.02.2023 v 12:22

Nádhera.

• Přeměna garáže na motorkářské doupě

Snad od doby, kdy jsem poprvé sendul na fichtla jsem měl sen- jednak si pořídit velkou motorku a jednak ji parkovat v luxusněji zařízené garáži, kde bych měl i sedačku a mohl bych tam jen tak relaxovat a nasávat atmosfér

Typ: Reportáž
    Vloženo: 08.04.2022
    Uskutečněno: 08.04.2022
  • Zařizujeme dětské odrážedlo motorka pro špunta

Začali jsme shánět odrážedlo pro syna a volba byla jasná, i když se manželce moc nezamlouvala. Musí to být dětské odrážedlo motorka . Manželka syna sice do motorek moc táhnout nechtěla, ale když já mu tento nejlepší koní

Typ: Reportáž
    Vloženo: 30.01.2020
    Uskutečněno: 16.08.2019
  • Stan do zázemí pro náš team

Občas vyrazíme s kamarády na nějaký ten sranda závod amatérů do Brna, nebo na mini okruh do Vysokého mýta a to jak na motorkách, tak i občas na motokárách. Poslední dobou jsme si začali říkat, že to veškeré zázemí, které

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.01.2020