Suzuki SV 650 (2003)

Vlastník Kejdas
Vloženo 27.12.2019
Aktualizováno 27.12.2019

Vloženo: 08.04.2022, Uskutečněno: 08.04.2022, Zhlédnuto: 22x

Snad od doby, kdy jsem poprvé sendul na fichtla jsem měl sen- jednak si pořídit velkou motorku a jednak ji parkovat v luxusněji zařízené garáži, kde bych měl i sedačku a mohl bych tam jen tak relaxovat a nasávat atmosféru. Motorku už pár let mám a teď jsem si splnil i druhou část snu- aspoň napůl. Kamarád měl totiž jednu garáž, kterou nepotřeboval a mě zase už nějakou dobu štvala má duc 996, kterou jsem sice miloval a miluju pořád, ale s mým kusem bylo víc problémů, než radosti. Mám k ní citový vztah a prodávat jsem ji nechtěl, takže jsem se domluvil s kamarádem, že skončí aspoň prozatím jako výstavní kousek v jeho garáži, která se stane naším společným doupětem.

Pokud je správný prostor, stačí sehnat sedací soupravu, pár doplňků a za chvíli je hotovo

Ani nevím kvůli čemu, ale garáž měla na dvou stranách něco jako vyvýšenou podlahu, která se perfektně hodila právě pro umístění motorky. Takže stačilo jen vymalovat, nainstalovat lakované MDF desky, aby to nějak vypadalo, sehnat sedací soupravu, kterou se nakonec podařilo splašit za pár korun přes kamarádův z-nabytek.cz Pak už stačilo dodělat pár maličkostí a mohli jsme se postupně zabydlet. Všechno včetně gauče je laděné do černo červené barvy a musím se pochválit, protože si myslím, že se naše moto doupě vážně povedlo a už se těším na kolaudačku s kamarády.

Hříbek (59) napsal 10.04.2022 v 15:43

Nádhera taky z garáže dělám spíš salón jak sklad ať dělá radost a ta 996 tam zraje jako víno

dasturm (10) napsal 09.04.2022 v 18:37

To nema chybu

Tutyvar (0) napsal 08.04.2022 v 19:21

Chlapi nádhera,tohle jsem podcenil a asi už nestihnu toto vytvořit...moc pěkný a super nápad. Užívejte si tam.

NiLu (127) napsal 08.04.2022 v 17:15

Tak taková ta garáž, kde je gauč, motorka, něco visí na zdi, člověk se může kochat a na chvilku vypnout, byl taky můj sen, už od mala. Před dvěma lety se mi to částečně splnilo, jen sdílí Ninja garáž ještě s dvěma auty, ale ten svůj koutek tam pro ni musel být!
Není nad to, splnit si své sny.
Máš to moc pěkný, decentní, pěkně nasvícený, i to vyvýšení je super.

Šuty (19) napsal 08.04.2022 v 12:12

Nepřeplácané, vkusné

• Nové moto doupě v novém městě

Jak už to tak občas bývá a svět se mění- kamarád musel pustit původní garáž, ve které jsme měli původní doupě. Já jsem zase dostal super nabídku na prodej duc, na kterou tam stejně jen tak padal prach, a tak jsem ji se s

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.02.2023
    Uskutečněno: 07.02.2023
  • Zařizujeme dětské odrážedlo motorka pro špunta

Začali jsme shánět odrážedlo pro syna a volba byla jasná, i když se manželce moc nezamlouvala. Musí to být dětské odrážedlo motorka . Manželka syna sice do motorek moc táhnout nechtěla, ale když já mu tento nejlepší koní

Typ: Reportáž
    Vloženo: 30.01.2020
    Uskutečněno: 16.08.2019
  • Stan do zázemí pro náš team

Občas vyrazíme s kamarády na nějaký ten sranda závod amatérů do Brna, nebo na mini okruh do Vysokého mýta a to jak na motorkách, tak i občas na motokárách. Poslední dobou jsme si začali říkat, že to veškeré zázemí, které

Typ: Koupě
    Vloženo: 17.01.2020