ČZ 350/472 (1988)

Vlastník Širon79
Vloženo 26.12.2019
Aktualizováno 26.12.2019

První vyjížďka na českejch papírech

Vloženo: 10.05.2021, Uskutečněno: 10.05.2021, Zhlédnuto: 26x

Tož zdravím vás bardí. V neděli 9.5. bylo konečně trochu hezky a tak navzdory pracovním povinnostem sílil tlak a myšlenky na vyvětrání Čízy. K večeru jsem všeho nechal a skočil na ní. Chtěl jsem taky vyzkoušet nový hadry a helmu co jsem zakoupil,abych nejezdil jak jezedák v modrákový kombinéze. Starý oblečení už bylo nějak nedohledatelný a to co jsem našel se nějak zcvrklo
No nic, helma si musí sednout, bunda a kalhoty trochu zaprášit a zamastit, aby tak nesvítili ,ale jinak bylo všechno fajn. Udělal jsem večerní kolečko cca 70 km.
Motorka šlape dobře, jen mě trápí kryt řetězu, vadí mi že řetěz uvnitř rachotí ,jak se drbe o kraje krytu. Hledal jsem ideální polohu ,kdy si krytnevadí s řetězem,ale nejde mi v tom místě udržet. No to budu muset ještě pořešit, aby nebyla nějaká nehoda.
Jinak si myslím že se znovu zrození povedlo.

• Motorka prodaná.

Takže motorka je fuč. Nějak jsem se s tím srovnal a dal inzerát. Do tejdne si jí vzal sběratel do Prahy. Bude v soukromé sbírce a jezdit asi jen občas. Má tam prej svoje místo mezi ségrama Čezetama a Jawama. Celkem je a

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.09.2021
    Uskutečněno: 18.09.2021
  • Chudá sezóna.

Takže jak jsem dal Čízu do cajku, vrhnul jsem se na barák. Na motorku a vlastně ani na ježdění nebyl čas. Proběhlo pár odpoledních projížděk kolem komína a záběh motoru. No klasika ,sem tam něco utáhnout něco povolit, do

Vloženo: 11.09.2021
    Uskutečněno: 11.09.2021